2733
2739
عنوان

چرا من همش با آدم اشتباهیی روبرو میشم؟؟ 🔞🔞

| مشاهده متن کامل بحث + 541 بازدید | 25 پست
حس میکنم خیلی دیرِ ☹☹  اخه چطور ممکنه  بالای ۱۰_۱۵ نفر آدم اشتباه بیان تو زندگیم و برن &n ...

نمیدونم

من خودم خب ادم درستش اومد تو مسیرم

کار خاصیم نکردم یهویی شد

گرچه تا چند سال دیگه قصد ازدواج نداریم

ولی به سرنوشتم اعتقاد ندارم

نمیدونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همینن فرقش اینکه من اصلا خاستگار ندارم

🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ خیلی ناراحتم من  اخه همه ی دوستام یا ازدواج کردن یا بچه دارن   دلم میخواست منم ازدواج کنم  ☹☹

شب های هجر را گذراندیم و زنده ایم /مارا به سخت جانی خود این گمان نبود 
2731
نمیدونم من خودم خب ادم درستش اومد تو مسیرم کار خاصیم نکردم یهویی شد گرچه تا چند سال دیگه قصد ازدو ...

ایشالا باهم بمونید همیشه عزیزدلم 😍❤ 

منم آدم میاد تو زندگیم ولی هدفش چیز دیگس  خیلی ناراحتم میکنه 

زوده برای ازدواج عجله نکن... ایکاش خیلی وقت پیش یکی اینو به من میگفت که هدف نهاییت ازدواج نباشه پیشر ...

برای من زود نیس از نظر خودم  به چیزای که میخوام رسیدم   

2738
ایشالا باهم بمونید همیشه عزیزدلم 😍❤  منم آدم میاد تو زندگیم ولی هدفش چیز دیگس  خیلی نارا ...

متشکرم

انشالله شما هم ادم مناسبو پیدا کنی

خودتم ناراحت نکن

ارزش خودشونو میارن پایین شما ارزشت با این چیزا پایین نمیاد

جامعه بد شده

[QUOTE=223883336]🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ خیلی ناراحتم من  اخه همه ی دوستام یا ازدواج کردن یا بچه دارن    ...[/QUOTعزیزم تو نباید فقط بخاطر اینکه همه ازدواج کردن تو هم میخوای ازدواج کنی اینارو بگی از نظر من زمانی ازدواج درسته که عشق وجود داشته باشه اول باید عاشق شی البته طرف درست نه این ادمایه دو هزاری که خودشونم نمیفهمن چی میخوان