2737
2734

اینستا سرچ  کنید زندگی پس از زندگی  یا مثلا حامد طهماسبی  پیج بالا میاد.

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله منم از اون دوستمون گ که‌گفتن توهمه  پرسیدم یعنی توهمات مشابه از ادیان و فرهنگ ها و زبان ه ...

من نگفتم توهم،توهم نیستن .

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...

قصه ی میوه ی ممنوعه و رانده شدن ادم و حوا از بهشت رو که صد درصد شنیدین و میدونین جریان چیه،اما واقعا بنظرتون فقط بخاطر یه میوه بوده؟با عقل یک ادم فرهیخته جور درمیاد که اولین انسان که اونهمه برای خدا ارزشمند و مهم بوده که بهش لقب اشرف مخلوقات داده فقط بخاطر خوردن یه میوه ی ممنوعه از بهشتش شوت بشه بیرون؟!منکه اصلا قانع نمیشم،قطعا داستان پیچیده تر از این حرفاست.

توی روایات کتاب انجیل قدیم در مورد یکی از فرشته های خدا که روحتونم خبر نداره صحبت شده،فرشته ای به اسم لیلیث که همسر و جفت شیطان بوده.

داستان از این قراره که خداوند وقتی ادم رو افریده از تمام فرشتگانش خواسته تا به اشرف مخلوقاتش سجده کنه و همه اطاعت کردن الا شیطان که میگه من فقط به خدای خودم سجده میکنم و هیچکس رو همتراز با اون نمیدونم که بخوام بهش تعظیم کنم.

Army for ever💜
2742
من نگفتم توهم،توهم نیستن .

شما رو نمیگم که

دوست دیگری بودن گفتن توهمه

⭕ﻭ ﻫﺮ ﻛﻪ ﺍﺯ ذکر ﻣﻦ(نماز و قرآن) ﺭﻭﻯ ﺑﮕﺮﺩﺍﻧﺪ، ﺑﻰ ﺗﺮﺩﻳﺪ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺳﺨﺘﻰ❌  ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺭﻭﺯ قیامت 🚫ﻧﺎﺑﻴﻨﺎ🚫 ﻣﺤﺸﻮﺭﺵ ﻣﻰ ﻛﻨﻴﻢ⭕➡️ ۱۲۴ طه💢 ما ابد در پیش داریم. بخاطر ۱۰۰ سالِ دنیا، ابد رو خراب نکنیم.اگه مشکل داری اعتمادرو بخون. تاپیکرزق و روزیو تاپیک تاپیک آرامش
2740
قصه ی میوه ی ممنوعه و رانده شدن ادم و حوا از بهشت رو که صد درصد شنیدین و میدونین جریان چیه،اما واقعا ...

شما دسترسی به انجیل تحریف نشده دارین؟ چه خوب... چطوری

⭕ﻭ ﻫﺮ ﻛﻪ ﺍﺯ ذکر ﻣﻦ(نماز و قرآن) ﺭﻭﻯ ﺑﮕﺮﺩﺍﻧﺪ، ﺑﻰ ﺗﺮﺩﻳﺪ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺳﺨﺘﻰ❌  ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺭﻭﺯ قیامت 🚫ﻧﺎﺑﻴﻨﺎ🚫 ﻣﺤﺸﻮﺭﺵ ﻣﻰ ﻛﻨﻴﻢ⭕➡️ ۱۲۴ طه💢 ما ابد در پیش داریم. بخاطر ۱۰۰ سالِ دنیا، ابد رو خراب نکنیم.اگه مشکل داری اعتمادرو بخون. تاپیکرزق و روزیو تاپیک تاپیک آرامش
قصه ی میوه ی ممنوعه و رانده شدن ادم و حوا از بهشت رو که صد درصد شنیدین و میدونین جریان چیه،اما واقعا ...

خداهم خشم میکنه و شیطان رو از بهشتش میندازه بیرون.

بعدها خداوند وقتی میبینه ادم تنهاست و مونسی نداره لیلیث رو که زیباترین مخلوقش بوده رو به عنوان جفت و همسر به ادم میده.

اما بعد از مدتی ادم معترض میشه از داشتن چنین همسری،چون لیلیث خیلی سرکش و خودمختار بوده و زیر بار حرف زور مرد جماعت نمیرفته و به برابری حق زن و مرد معتقد بوده،یعنی میشه گفت اولین فمینیست کل تاریخ بشریت بوده😁

خلاصه،هرکاری کردن لیلیث مطیع و فرمانبردار مردش باشه زیر بار نمیره بنابر این خدا اونو میکشه و از هستی ساقطش میکنه.

کشتن لیلیث همانا و خشم شیطان همانا،شیطان وقتی میبینه تنها عشقشو کشتن حسابی کفری میشه و تصمیم میگیره انتقامش رو از خدا بگیره،حالا چجوری؟

با این روش که دنیارو اونقدر تبدیل به جای بدی کنه که هیچ ادم خوبی روی زمین نباشه،خوبی و پاکی فقط درحد یک لفظ باشه.

Army for ever💜
خداهم خشم میکنه و شیطان رو از بهشتش میندازه بیرون. بعدها خداوند وقتی میبینه ادم تنهاست و مونسی ندار ...

خدا لیلیث رو میکشه و یک انسان به جنس زن و مکمل ادم درست میکنه به اسم حوا که شکل ظاهریش دقیقاااا شبیه به لیلیث هست اما بااین تفاوت که حوا برعکس لیلیث ادم مطیع و فرمانبرداری هست.

حالا جریان سیب ممنوعه چیه؟

قبول دارین که هردوره ای یه سری تیکه کلام و لفظ داره که چند دوره بعد هیچکس دیگه از اون لفظا استفاده نمیکنه و حتی مفهومشم نمیدونه؟مثلا یکی الان زیر پست اینستا گرام یکی بزنه حاجی گنگش بالاست یه نفر تو ۲دهه ۳دهه بعد فکر میکنه یارو شاید مواد فروشه😂

Army for ever💜

خب صرفا یه میوه نیست سیب نمادی از نفس ماهست در کل اینکه آدم میتونست اون سیب رو نچینه معناش این بود که میتونه بر نفس خودش غلبه کنه بر همه وسوسه هاش وقتی نتونست این شکست انسان در برابر لذایذ دنیاست

خدا لیلیث رو میکشه و یک انسان به جنس زن و مکمل ادم درست میکنه به اسم حوا که شکل ظاهریش دقیقاااا شبیه ...

جریان سیب ممنوعه ای هم که حوا خورده همینه،اومدن گفتن حوا میوه ی ممنوعه خورد و خدا از بهش انداختش بیرون،درسته اما کسی تاحالا اومده درمورد مفهوم این میوه خوردن توضیحی داده؟!

توی کتاب انجیل قدیم،یعنی تو اون دوره خوردن میوه واقعا به معنای خوردن میوه نبوده این فقط یه اصطلاحه که مفهومش انجام کارای خ برسریه😂😐

شیطان که تصمیم گرفته بود از خدا انتقام بگیره اومد و اولین قدمش رو برداشت و اون قدم هم اغفال حوا بود،اونقدر مخ حوا رو زد و فریبش داد تا راضی شد باهاش همخواب بشه.

خداهم وقتی اینو میفهمه عصبی میشه و ادم و حوارو از بهشت میندازه بیرون.

Army for ever💜
جریان سیب ممنوعه ای هم که حوا خورده همینه،اومدن گفتن حوا میوه ی ممنوعه خورد و خدا از بهش انداختش بیر ...

وقتی از بهشت ترد میشن بعد از مدتی بچه دار میشن و اولین فرزندانشون رو به اسم هابیل و قابیل به دنیا میارن،که یکیش بسیار ادم بدی بود و اون یکی خیلی ادم خوب و با وجدانی بود.

یه تئوری هست که میگه ممکنه بابای اون پسر بده یعنی هابیل شیطان باشه،چون وقتی اپم و حوا از بهشت ترد شدن حوا حامله بود،و چیزی که خیلی این تئوری(هابیل پسر شیطان باشه)رو باور پذیر تر میکنه اینه که رفتار های هابیل خیلی شیطان گونه و بی رحمانه است،درست مثل ابلیس.

Army for ever💜
2706