2733
2734
عنوان

در زندگی خدا را فقط در نگاه کسانی دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2476 بازدید | 359 پست
هر جا دیدی جن وجود داره و هستش بگو من میام تنها انجا می مونم تا بهتون ثابت کنم همس خرافاته پول غذار ...

خرافات نیس توقران وحدیث ام هست

من الان تهرانم اونام جاموندن دارن توخونه خالی بپر بپرمیکنن😄

یادبگیریم اون چیزی باشیم که خودمون  میخوایم  نه اون چیزی که بقیه میخوان.دنیای خودمون رو حیف نکنیم درغفلت توبیداری.به مدرک کاغذیت نناز اگر تونستی ازانسان بودنت درس انسانیت روبیاموزی برایت بهترین ومعتبرترین مدرک هست اونوقت بناز به انسانیتت نه به یک برگه کاغذی که انسانیتت رونشون نمیده😌🍀
بابا وات پشتش بازه دیگه پس ساندرفم هسسسس یووووهووووو

😐😐باش

حالا بذار ما ای کارو بکنیم...بذار ببینم اصلا میده

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خرافات نیس توقران وحدیث ام هست من الان تهرانم اونام جاموندن دارن توخونه خالی بپر بپرمیکنن😄

مگه سوسکه

مشتی هستی ملوان کشتی هستی  پنج سال هستش پر قدرت پر از انرژی مثبت دارم از پدرم فلج هستش پرستاری می کنم   همه لوتیان می دونند که پرچم بالاس   اگر کسی ازت درخواست کمک کرد بدون قبلا از خدا درخواست کمک کرده و خداوند ادرس تورو بهش داده  ورزشکارم بدنساز باید همیشه قوی باشم تا بتونم از پس مشکلات زندگی بربیام.به جدم قسم من اون ادم وقیح دو زنه نیستم  من اصلا به روح مادرم ازدواج نکردم تا حالا موقعیت خیلی زیاد داشتم خداشاهده. ولی از جوونیم گذشتم از هوا و هوس گذشتم به خاطر پدرم.اون علی شکارچی داره تبلیغ نر بودن می کنه و چند همسری  من دارم تبلیغ انسان بودن می کنم و تک همسری.تو زندگیم هیچ وقت نذاشتم  حقی پایمال بشه.در خواست دوستی قبول نمی کنم من خستم اما می دونم که میرسم بالاخره من میسازم دوباره دنیامو یه نفره
شاید.پس خداروشکر که جرعتمون کمه گفتم که میگن بچشونو اذیت کردم.نمیدونم چیکار ولی انگار دنبال تلافی ا ...

یه سنجاق بزن بخودت نمازو قران خوندن ایناباعث میشن نیان سمتت

یادبگیریم اون چیزی باشیم که خودمون  میخوایم  نه اون چیزی که بقیه میخوان.دنیای خودمون رو حیف نکنیم درغفلت توبیداری.به مدرک کاغذیت نناز اگر تونستی ازانسان بودنت درس انسانیت روبیاموزی برایت بهترین ومعتبرترین مدرک هست اونوقت بناز به انسانیتت نه به یک برگه کاغذی که انسانیتت رونشون نمیده😌🍀
2731
من برم به بقیه اکتشافاتم برسم    

بببنم اینبار برایمان چه میاوری مارکو

یه سنجاق بزن بخودت نمازو قران خوندن ایناباعث میشن نیان سمتت

هنو اذیت انچنانی نکردن...نمیکنن دیگه

پس بیخیال

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
اخه مردونس گل جان وگرنه زنونشو بدین خودم تو عروسی کردان میپوووشم

شلوار خانواده چقدر بهتون میاد  

مشتی هستی ملوان کشتی هستی  پنج سال هستش پر قدرت پر از انرژی مثبت دارم از پدرم فلج هستش پرستاری می کنم   همه لوتیان می دونند که پرچم بالاس   اگر کسی ازت درخواست کمک کرد بدون قبلا از خدا درخواست کمک کرده و خداوند ادرس تورو بهش داده  ورزشکارم بدنساز باید همیشه قوی باشم تا بتونم از پس مشکلات زندگی بربیام.به جدم قسم من اون ادم وقیح دو زنه نیستم  من اصلا به روح مادرم ازدواج نکردم تا حالا موقعیت خیلی زیاد داشتم خداشاهده. ولی از جوونیم گذشتم از هوا و هوس گذشتم به خاطر پدرم.اون علی شکارچی داره تبلیغ نر بودن می کنه و چند همسری  من دارم تبلیغ انسان بودن می کنم و تک همسری.تو زندگیم هیچ وقت نذاشتم  حقی پایمال بشه.در خواست دوستی قبول نمی کنم من خستم اما می دونم که میرسم بالاخره من میسازم دوباره دنیامو یه نفره
2738
عکس بچه خواهرم ببین چه شیرینه

آخیییییی چه نازه

🤩

شلوار خانواده چقدر بهتون میاد    

قصه عشقی که میگم قصه لیلی مجنونه🖤با یه روایته دیگه لیلی جای مجنونه🖤مجنون سر عقل اومده شده آقای این خونه🖤تعصب و یه دندگیش کرده لیلی رو دیوونه🖤دیوانه تو بودن هم عالمی دارد🖤🖤🖤...                                                                                   نامم را از یاد مَبَر...من با صدایت نفس میکشم🖤.                                                                                                                                                           
اخه مردونس گل جان وگرنه زنونشو بدین خودم تو عروسی کردان میپوووشم

حالا این هیچ

چراایم گروه جنا روگداشتین کردان؟ این دوتاتوهین منم کردم وشرکت کردم😠😉😅

حالا این هیچ چراایم گروه جنا روگداشتین کردان؟ این دوتاتوهین منم کردم وشرکت کردم😠😉😅

مگه کردان اسم یه مکان نیس؟؟😐😐😐

حالا این هیچ چراایم گروه جنا روگداشتین کردان؟ این دوتاتوهین منم کردم وشرکت کردم😠😉😅

کردان منطقه عیون نشین سمت کرجه اصلا 

به کرد ها ربطی نداره خواهرم😂😂😂😂😐

قصه عشقی که میگم قصه لیلی مجنونه🖤با یه روایته دیگه لیلی جای مجنونه🖤مجنون سر عقل اومده شده آقای این خونه🖤تعصب و یه دندگیش کرده لیلی رو دیوونه🖤دیوانه تو بودن هم عالمی دارد🖤🖤🖤...                                                                                   نامم را از یاد مَبَر...من با صدایت نفس میکشم🖤.                                                                                                                                                           
2706