2737
2739
عنوان

ازدواج

381 بازدید | 22 پست

اینکه من میخوام شوهرم از لحاظ 

عقل

ثروت

اخلاق

خانواده

پرستیژکاری اجتماعی 

قد و هیکل

بالاتر از من باشه 

توقع زیادیه؟ 

..... 

شماها موقع ازدواجتون دقیقا شوهراتون باب میلتون بودن اگه نه قید چه چیزایی رو زدین؟ الان هنوزم براتون مهمه؟ 

همه میخان

هر حاجتی داری 7 بار دعای نادعلی کبیربخون معجزس که میگم⭐️👌میگه که:باز این خودکار ها دارد به پایان میرسد؛گر چه مِهر از او ندیدم دارد آبان میرسد🙂💫شمع را باید از این خانه برون بردن و کشتن تا که همسایه نداند که تو در خانه مایی💛💫نقش بندی میکند هر دم خیالش در نظر؛هیچ نقاشی نمیبندد چنین نقشی دگر💫 بارونو دوست دارم اما همیشه اقیانوش موجب ترسم بوده🐚🌙جهت خوشبختیم یه یا ارحم الراحمین مهمانم کن💛🌙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هیچ کدوم چون عقلی نداشتم ک فک کنم😅😁

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
2740

تا یه حدی خوبه ولی نه بیش از اندازه چون امکان داره سرتر از تو باشه بکوبه سرت یا فخر بفروشه یا بگه من از هر لحاظ سرتر از توام.

من خودم همیشه میخواستم شوهرم از هر لحاظ هم سطح خودم باشه دلم نمیخواد شوهرم سرتر از خودم باشه بیشتر دوست داشتم خودم از شوهرم سرتر باشم

موضوع اینجاس شوهرتم میخواد تو از لحاظ قدوهیکل و ثروت و قیافه و عقل و پرستیژ اجتماعی از اون بالاتر باشی☹

بِخاتِرِ قَلَتهای املاییم صَرذَنِشَم نَکنید طُند که مینویثَم اینتوری میشه😉😂کاربرهای آقا اگه لحن صحبتم صمیمانه بود به خودتون نگیرید من جنسیت کاربرها یا اسماشونو نمیخونم و همه‌رو خانوم فرض میکنم❌❌❌
2706