2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو فامیل ما این چیزا رسم نیست نه تعیین حنسیت نه سیسمونی نه ویارونه نه پاتختی نه جهازبرون یدونه عقد و ...

والا مام نداریم و اینقدر راحتیم نه اینا و نه شب چله و نه چیزلی دیگه...خوبه که هیچی از این مناسبتا نداریم و  خرج اضافه نداریم

2731
واقعابنظرتون هیچیش عجیب نیست...برای بچه ای کدب دنیانیومده ونمیدونن چیه جشن میگیرن که چی جنسیتش تعیین ...

تاسف چی ؟ وا جشنه ها 

مگه اصلا مناسبت خاصی میخواد 

بزار مردم خوش باشن اگه شماها نمیتونید حداقل 

دوستمون انگار همین الان از پشت کوه اومده😂😂😂😂

بهتر نیست با کسی که فرهنگشون مث ما نیست و رسم رسومشون مانند ما نیست و از این جور مناسبتا نمیگیرن و براشون عجیبه درست رفتار کنیم و ماهایی که از پشت کوه نیومدیم یاد بگیریم درست صحبت کنیم و از رسم‌و رسوممون براشون بگیم؟

بهتر نیست با کسی که فرهنگشون مث ما نیست و رسم رسومشون مانند ما نیست و از این جور مناسبتا نمیگیرن و ب ...

نه به فرهنگ ربط داره نه به رسم و رسوم 

مگه سوال پرسیده نظرتون راجب جشن تعیین جنسیت چیه ؟ 

2738
بهتر نیست با کسی که فرهنگشون مث ما نیست و رسم رسومشون مانند ما نیست و از این جور مناسبتا نمیگیرن و ب ...

بهتر اینه ادمی که هیچی نمیدونه بره یاد بگیره نه اینکه بیادو احظار ندوونستن کنه و این قبیل جملاتم نشنوه من خودم یچیزو ندونم میرم راجبهش میخونم نه اینکه برم خرجا بگم نمیدونم و.....😐😐😐😐

ما هم رسمای اینطوری زیاد داریم مثلا جشن نامگذاری،جشن دندون،جشن ده روزگی نی نی،جشن تعیین جنسیت،جشن سیسمونی،جشن ختنه و......البته هر کی دوس داشته باشه میگیره،من فقط واسه سیسمونی که رسم بود مادرم برام بیاره مادرو خواهر شوهرمو دعوت کردم

تاسف چی ؟ وا جشنه ها  مگه اصلا مناسبت خاصی میخواد  بزار مردم خوش باشن اگه شماها نمیتونید ...

چ ربطی ب نتونستن دار بنظرم بیخودیه

اى كسانى كه ايمان آوردايد ديگرعمرابتوانيدبخوریدوبیاشامیدچه برسدبه این كه اسراف كنيد سوره روحانى ايه٩٩.   
2706