2737
2734

الان سوالی بود جمله ت یا خبری؟ 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه عزیزم پیش پیش مامان شدنت مبارک بخند تا دنیا به روت بخنده انشالا نی نی (ها) سفت چسبیدن به دلت خیال ...

از کجا میدونی.من علایم ندارم.همم اینکه میگن زور ندیدن موفع دسشویی.من امروز زور دادم نگرانم.یعنی افتاده؟

2738
سلام گلم خوبی شما چیشید باردار بودین؟؟؟منم ۴ روزه انتقال دادم‌الان به شدت خندیدم بعد نگران شدم گفتم ...

واس من منفی شد.ولی خندیدن ربطی نداره.فقط خدا بخاد کافیه.