2737
2734

دندونم آبسه کرده وحشتنااااک عفونت زده زیر چشمم چرک خشک کن و پنی سیلین زدم اما فایده نداشت چیکار کنم دردش روانیم کرد

میترسم حرف بزنم ی عده از نی نی سایتی ها باز بگن دروغ میگی 😶

ای بابا 

دندون پزشکی نمیتونی بری؟

بانو... اگر کسی عشق شما ، مردشما را دزدید ،نگران نباش به این فکر کن که،                     "مردان واقعی هرگز دزدیده نمیشوند" مرد واقعی مردیاست که جز برای عاشقش برای هیچ ادم دیگه ای حتی کلام دوستت دارم را نیز نگفته باشد ، چه برسد که خام ادم دیگری شود! پس اگر عشقت را برد بگذار برود مرد واقعی نیست، و باور داشته باش مقایسه اورا از پای خواهد در اورد*

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
متاسفانه ورمش ب این زودی خوب نمیشه احتمالا باید دندونتو بکشی

خواهرم فکم باز نمیشه ک .چرا بابا صد بار اینجوری شدم دوروزه ورمش خوابید اما این دفعه دو روزه ورم‌کرده خوب نشده 

2738

ببین شما دکترم بری ی مقدار لثتو برش میده عفونت خارج میشه  بعد چرک خشک کن میخوری یکم التهاب میخوابه در آخر دندون رو‌میکشی ورم صورتت خوب میشه 

هنوزم انتخاب قلبمی ،بهترین اشتباه من
فعلن هر۸ساعت آموکسی سیلین بخور عفونتش کم شه چون بااین وضع دکترم بری باز واست چرک خشک کن تجویز میکنه ...

حوله گرم کردم عفونتش تشدید شد اصن ی چیز وحشناک...کم بودا ولی ی هو زیاد شد سر همین حوله داغ

خواهرم فکم باز نمیشه ک .چرا بابا صد بار اینجوری شدم دوروزه ورمش خوابید اما این دفعه دو روزه ورم‌کرده ...

خب عفونتت زیاده تا زیر چشم اومده

هنوزم انتخاب قلبمی ،بهترین اشتباه من
ببین شما دکترم بری ی مقدار لثتو برش میده عفونت خارج میشه  بعد چرک خشک کن میخوری یکم التهاب میخو ...

امروز دندون پزشکی بودم دو جا رفتم گفت با این شرایط نمیشه دست زد بهش

پنج واحد عسل و دو واحد نمک رو با هم قاطی کن بزار روی عفونت .

تا زمانی که میسوزه یعنی عفونت ها رو از بین می‌برد.

عکس پروفایلم حکیم خیراندیش هستند . ایشون پزشک و استاد دانشگاه طب سنتی هستند و تو روسیه و ارمنستان تحصیل کردند  و پسر نیوزیلندی رو که هیچ دکتری تو اروپا  نتونست درمان بکنه ایشون تو دوازده ساعت درمان کردند. ایشون فقط بیماری های لاعلاج میپذیرن . اگه وقت کردی برو تاپیک مزاج شناسیم ، مزاج شناسی رو از طریق لینک پست اول یاد بگیرید احیانا لینک باز نشد بگید لینک جدید براتون بذارم . این دوره مزاج شناسی، رایگان توسط خود حکیم خیراندیش تدریس شده است. مزاج شناس باشید😉 اللهم عجل لولیک فرج یا امام زمان همه چیز من همه دار و ندارم فدای وجود شما یا صاحب الزمان خیلی دوست دارم از ته دلم شما رو محکم بغل کنم دست هاتون رو ببوسم و بذارم روی چشمام تو همانند شعر موزونی هستی که مولانا بسراید و موذن زاده آن را بخواند😍                                                         
2706