2737
2739

سه سال نرفتم دلم براش تنگ شده  قدیما خیلی ارزون بود 

ولی سالهای بعدش ک ما رفتیم گرونتر شده بود ....اونموقع خود فروشنده بهمون گفت ایام تعطیلاتم ک میشه جنسا گرونتر میکنن....ولی الانم ب ارزونی قدیم فکر نکنم باشه

تاریخ عروسیمون: ۱۴۰۱/۰۲/۳۰👰🏻🤵🏻تـو بگو یه روز تو شکمت باشه، وقتی حس مادرانه میگیری رفتنش نابودت میکنه، با اینکه پنج هفتم بود ولی داغون شدم💔🖤🤰🏻🖤💔۱۴۰۱/۰۹/۰۸بدترین اتفاق زندگیم. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
قیمتش نسبت به مغازه های تهران منظورمه همون تهران خرید کنم شاید بهتر باشه!

من تهران نیستم نمی‌دونم قیمت چجورع

یه شماره داشتم از گناوه ک جنسامون اونجا میگرفتیم بذار بگردم اگه پیداش کردم می‌فرستم برات ک نرخ بگیری شب میگردم ببینم پیداش میکنم 

تاریخ عروسیمون: ۱۴۰۱/۰۲/۳۰👰🏻🤵🏻تـو بگو یه روز تو شکمت باشه، وقتی حس مادرانه میگیری رفتنش نابودت میکنه، با اینکه پنج هفتم بود ولی داغون شدم💔🖤🤰🏻🖤💔۱۴۰۱/۰۹/۰۸بدترین اتفاق زندگیم. 
2738
تفاوتش با مغازه ها ی شهر دیگه چنده؟ تفاوت قیمتی

دقیقشو نمیدونم!ولی خوب ما مثلا توستر خریدیم با خودمون اوردیم چون برا تفریح میرفتیم!برامون هزینه ای نداشت در واقع کمتر به پامون در اومد!

ولی یخچال و لباس شویی حساب کردیم دیدیم تقریبا یکی درمیاد وقتی قراره باباربری هم بیاد !اینا رو باید بپرسی ما قبل از اینکه بریم از نزدیک ببینیم دوتا شهر رو پرسیدیم درنهایت نزدیکه رو رفتیم دیگه گناوه نرقتیم!

الانم دوتا از دخترای اقوام جهیزیه میخرن تقریبا قیمتا یکین !اونی که گناوه خریده میگفت کاش اونجا میخریدم البته اینقدر پیشش خرید کردیم که دیگه خواه ناخواه تخفیف میده!