2737
2739
عنوان

میخوام با خواستگارم حرف بزنم کمک

268 بازدید | 21 پست

سلام دوستان من تو یه بحران احساسی بودم از انتظار کشیدن خسته ام واقعا

طرفم هم فکر میکنم با یه نفر دیگه است 

و ترجیح میدم بره به درک 

میخوام با خواستگارم حرف بزنم اما قبلا ردش کردم میدونم هنوز منتظر میخوام باهاش حرف بزنم 

فقط یه مشکلی که داره از همه نظر اوکیه ولی پدر و مادر نداره با دایی اش بزرگ شده به نظرتون این مسئله تاثیر داره

انقدر پسر خوبیه که مادربزرگم میگه انگار گوشه جگرم از بس خوبه 

الان من چطوری به مامانم بگم میخوام باهاش حرف بزنم 

وضعیت اعصابم مساعد نیست حاشیه ندید فقط پیشنهاد بدید چجوری بگم که شان خودم پایین نیاد 

دلشوره ما بود دل آرام جهان شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آدم با مادرش راحته دیگه خیلی رک بگو

خودم فکر کردم بگم مامان دیگه همه دارن ازدواج میکنند 

از فلانی خبر نشد سراغ من نمیگیره کم کم جدی باهاش حرف بزنم 

من پیشنهادی نمیدم چون بنظرم وقتی ک هنوز فکرت درگیر یکیه اگه بیای کس دیگه ای رو جایگزینش کنی حالت بدتر میشه 

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2738
میخوایی بهش ج + بدی یعنی؟یا بگی برگرده؟

نه نمیخوام اون برگرده حوصله اش ندارم 

امیدوارم با یه نفر مثل خودش باشه 

میخوام باهاش حرف بزنم ببینم چجوریه 

یعنی فقط به خاطر اینکه پدر و مادر نداره نمیخوایش؟

نه خیلی خوبه برای آینده میخوامش 

اینکه خانواده نداره میگم تو آینده امون موثر نیست ؟

وقتی حال روحیت خوب نیست وارد رابطه جدید نشو..اونو اول فراموش کن..دل شکسته ات رو خوب کن..بعد که اکی شدی بعد که تونستی از ته دل خاستگارت رو دوست داشته باشی بهش اکی بده..اگر هنوزم دوستش نداری به خاطر حرف مادربزرگت به خاطر سوزوندن دوست پسرت وارد یه بازی جدید نشو..هم خودت بدبخت میشی هم پسر مردم..زندگی مشترک با عشق شروع میشه اخر عاقبت خوشی نداره..زندگی که الکی و رو هوا فقط سر یه سری افکار بچه گانه شروع شه از همون اولش میشه آخرش رو حدس زد

2706