2733
2734
عنوان

آزمایش بتا منفی😔

2723 بازدید | 11 پست

سلام دوستان من حدود ده روزه پریود نشدم دیروز رفتم دکتر نوشت ازمایش بتا و سونوگرافی واژینال بتا منفیه و تو سونو هم تو تخمدان چپم یه چیزی دیده شده دکتر سونو گف شاید حامله باشی دکتر آز هم گف احتمال حاملگی بالاس شاید یه بارم بنویسن واسه آز رفتم دکتر میگه حامله نیستی شاید کیسته شایدم خارج رحم حالم خیلی بده خیلی استرس دارم تو رو خدا اگه کسی چیزی میدونه بگه سمپ چپ شکمم درد دارم😭😔

حامله نیستی دیگه 

خارج رحمی آزمایش مثبت میشه. ولی خونریزی داره 

آمپول بایر بزنی .آمپول پروژسترون

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
Beta<1.00یعنی منفی؟

اره

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 

إن شا ء الله ماه بعد 

إن شا ء الله ماه بعد 

نه اخه خیلی تاپیکا دیدم خارج از رحم بودن متوجه نشدن و کارشون به عمل کشیده واسه همین خیلی نگران بودم وگرنه اقدام نداشتیم فقط طبیعی جلوگیری میکنیم گفتم شاید حامله شم

2738
نه اخه خیلی تاپیکا دیدم خارج از رحم بودن متوجه نشدن و کارشون به عمل کشیده واسه همین خیلی نگران بودم ...

خارج رحمی خونریزی زیادی داره 

خارج رحمی خونریزی زیادی داره 

من کلا خونریزی ندارم حرف دکتر ب شک انداخت امپول پروژسترون هم نوشت اون حرفم گف میگم یه وقت میرم امپولو میزنم خارج از رحم باشه جاش سفت میشه بیچاره میشم

من کلا خونریزی ندارم حرف دکتر ب شک انداخت امپول پروژسترون هم نوشت اون حرفم گف میگم یه وقت میرم امپول ...

میخوای یک هفته یا ده روز دیگه صبر کن 

دکترا زودی آمپول می‌نویسن 

من یبار اینجوری شدم ازمایشمم منفی شد. دکترم آمپول نوشت. حوصله ش نداشتم هی صبر کردم پنج شش روز بعد پریود شدم. 

میخوای یک هفته یا ده روز دیگه صبر کن  دکترا زودی آمپول می‌نویسن  من یبار اینجوری شدم ازم ...

فعلا که صبر کردم تا پری روز سمت چپ شکمم تیر میکشید الان زیر شکمم نمیدونم چمه شاید یه بارم برم آزمایش بتا بدم واقعا نگرانم کرده🙁