2733
2734
عنوان

آقایون جواب بدن🛑

| مشاهده متن کامل بحث + 649 بازدید | 87 پست
چرا آخه؟ مگه میشه باکسی که حسی بهش نداری ازدواج کنی؟  اصلا پس دل اون زن بیچاره که دوس داره م ...

خب اون زن میتونه قبول نکنه.

وگرنه کدوم دختر جوونی با آقای سن بالا مزدوج میشه

.عَجَب‌ آشُفتِع بآزآریست...دُنیآ🖤🙂.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب اره میتونه باشه

چرا آخه؟ مگه میشه باکسی که حسی بهش نداری ازدواج کنی؟ به چه قیمتی؟ مگه مجبورن؟

پس دل اون زن بیچاره که دوس داره معشوق باشه و بهش محبت بشه چی میشه؟

نسبت به خیلی چیزا مطمئن نیستم، فقط مطمئنم خدا کسی رو که همه چیو رها کرده و اومده طرفش ، تنها نمیذاره🥰 خدا تلخی انتظار کشیدنت رو میدونه، ولی تو هم بدون همین خدا در جواب صبرهات درهایی رو برات باز میکنه که هیچ کس قادر به بستنش نیست💗🍭
بله امکانش هست  این مواردم هم زیاد بوده

شما علتشو میتونی بگی؟مگه میشه باکسی که حسی بهش نداری ازدواج کنی؟ چی گیرشون میاد؟

نسبت به خیلی چیزا مطمئن نیستم، فقط مطمئنم خدا کسی رو که همه چیو رها کرده و اومده طرفش ، تنها نمیذاره🥰 خدا تلخی انتظار کشیدنت رو میدونه، ولی تو هم بدون همین خدا در جواب صبرهات درهایی رو برات باز میکنه که هیچ کس قادر به بستنش نیست💗🍭
2728
خب اون زن میتونه قبول نکنه. وگرنه کدوم دختر جوونی با آقای سن بالا مزدوج میشه

سن بالا ینی چقد؟

چرا آخه؟ مگه میشه باکسی که حسی بهش نداری ازدواج کنی؟ به چه قیمتی؟ مگه مجبورن؟ پس دل اون زن بیچاره ...

من پسرم مثال میگما

اگه خانومی باشه که پدرشون وضعیت مالی بهتری داشته باشن

شاید ازدواج کنم و اینکه خودمو مجبور کنم.

یعنی +۳۵

نه اونقد .. ی مرد ۳۰ ساله ممکنه ازدواج کنه با کسی که حسی بهش نداره؟ 

اگه آره چرا؟ مگه مجبورش کردن😐 چی گیرش میاد.. 

2738
نه اونقد .. ی مرد ۳۰ ساله ممکنه ازدواج کنه با کسی که حسی بهش نداره؟  اگه آره چرا؟ مگه مجبورش ک ...

هست  مردا چون سنشون بالا میره دیگه مجبور میشن ازدواج کنن حالا چ از روی عشق چ از روی افکار دیگه نمیدونم

.عَجَب‌ آشُفتِع بآزآریست...دُنیآ🖤🙂.
من پسرم مثال میگما اگه خانومی باشه که پدرشون وضعیت مالی بهتری داشته باشن شاید ازدواج کنم و اینکه خ ...

شهید صداقتت شدم داداش

کاربر آقا هستم                                               خوشا دردی که درمانش تو باشی...                    
نه اونقد .. ی مرد ۳۰ ساله ممکنه ازدواج کنه با کسی که حسی بهش نداره؟  اگه آره چرا؟ مگه مجبورش ک ...

اینقدر میرن خاستگاری تا آخرش یه نفر بله بده😐

ماییم و نوایِ بی نوایی بسم الله اگر حریف مایی...🦋
2706