2733
2734
عنوان

چه قضاوت ی کردید در طول زندگی که بهش دچار شدید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 490 بازدید | 36 پست

مامانم هرکی جهاز نداشت مسخره میکرد یا پیش بقیه واسه اینکه دلشون بسوزوته میگفت من به دخترم جهاز مارک میدم آخر من بدون جهاز و عروسی رفتم سر زندگیم یا مثلا پیش همه میگفت خواهرشوهرم میز تلویزیون نداشت من بهش دادم بعد من الان چهار ماه خونه خودمم تازه ۲۰ روز میز تلویزیون خریدم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

میگفتم این دخترایی که با مرد سن بالا دوست میشن معلومه گشنه هستن ، خودم الان از خانواده ی با وضع مالی خوب تو همچین رابطه ایم 

خیلی چیز ها تغییر می کنند و می گذرنداما طعنه زدن همیشه در یاد می ماند
چه دردی؟

بچم مشکل داره...همه اذیتم میکنن قضاوتم میکنن..هیچ کسم هیچیش نمیشه..

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
هیچ از غیبت و قضاوت خوشم نمیاد شاید ناخوداگاه تو ذهنم کسیو قضاوت کرده باشم ولی بعدش پشیمون شدم و ت ...

جاری من به خواهرشوهرم گفته بود که اره فلانی در حال اقدامه و چرا بچه دارنمیشه و حتما هم پسر میاره واستون مثل من

بعد یه ماه نکشید من هم باردارشدم هم پسر شد

اخه جاری دیگم ۳تا دختر داره اونو مسخزه کرده بودو منو هم گفته بود در حال اقدامه ولی نمیشه

الان خودش ۲ساله تحت نظره و باردار نمیشه

مثل خاراندن یه زخم پس از خوب شدن"""یاد یک عشق عذابیست که لذت دارد👌🏻
2738

یه نفر بود توی دوران دانشگاه از هرکی بدش میومد مدام میگفت فلانی خرابه. آخرشم مادرشوهرش وقتی اومده بود تحقیقات خواستگاریش، برگشته بود به پسرش گفته بود این دختر خرابه من نمیگیرمش برای تو

قضاوت میکنم یعنی بیشتر رفتار آدم ها میگم چرا فلانی این حرف زد این رفتار کرد 

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
2706