2733
2734
عنوان

بزرگ ترین ارزوتون چیه؟

239 بازدید | 40 پست

ارزویی دارید که تو دلتون مونده باشه؟

یا اینکه ارزویی هست که واسش دارید میجنگید و مطمئنید که بهش میرسید؟

هدف خاصی دارین 

من که خودم تنها هدفم اینه که درسمو بخونم و به یه جا برسم که دستم تو جیب خودم باشه اخه من اصلا نمیتونم از کسی طلب پول تو جیبی کنم حتی تا الان هم هیچوقت از بابام نخواستم گاهی خودش بهم میده به نظرم اگر ادم همیشه دستش تو جیب خودش باشه و منت پدر و شوهر رو سرش نباشه خیلی بهتره نظر شما چیه؟🧐😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جهانگردی ☹☹☹🐴

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

پیشرفت تو کارم رونق کسب کارم شده رویای چندسالم خداکنه راهی برام باز بشه

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏
2738

خوشبختی دخترام 

اینجا برا بعضیا فضای مجازی نیست فدراسیون تخلیه عُقدَس 🙄😐👋🏻   ...................................................................................    جوری زندگی کن که انگار هیچ کس دیگه ای جز خودت نیست که به تو کمک کنه ...! 🤍🦋                                                          ‌‌‌‌                                                            

آرزوی خاصی دارم که نمی‌دونم ممکنه بهش برسم یا نه🤔 همه چی بستگی به تلاش خودم داره و یه خرده هم شانس و اقبال.

دوست دارم دکترا بگیرم و دوره پسا دکترا هم در گرایش عرفان بگذرونم.مولوی شناس بشم.کتاب و مقاله چاپ کنم، تو کنفرانس ها و سمینارها دعوت شم.دیوان شعر داشته باشم.

فعلا به عنوان یه هدف میان مدت رو دبیر شدن کار میکنم

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
خوشم میاد مادرا همیشه فکر بچه هاشونن 😍♥😢

آره 😍😍😍

اینجا برا بعضیا فضای مجازی نیست فدراسیون تخلیه عُقدَس 🙄😐👋🏻   ...................................................................................    جوری زندگی کن که انگار هیچ کس دیگه ای جز خودت نیست که به تو کمک کنه ...! 🤍🦋                                                          ‌‌‌‌                                                            
2706