2737
2734
عنوان

چند روز عقب انداختن طبيعيه

| مشاهده متن کامل بحث + 344 بازدید | 30 پست
انداختينش ؟ چون من ميندازمش چون واقعا شرايطشو ندارم الانم اينقدر از لحاظ اعصاب ظعيف شدم همش گريه ميك ...

نه عزیزم بار داری اول بود بی تجربه بودم تا مدتها هم نتونستم ارتباط بگیرم با بچم ولی خب دلمم به سقط نبود ترسیدم عذاب وجدان ولم نکنه  ولی هر کس شرایط خودشو بهتر میدونه 

البتههه انشاالله که اونی که میخوای بشه و باردار نباشی اگه پری اومد حتمااا بهم خبر بده 

اگه جوابتو ندادم به این نتیجه رسیدم که در برابر فهمیدن مقاومی  😑
نه عزیزم بار داری اول بود بی تجربه بودم تا مدتها هم نتونستم ارتباط بگیرم با بچم ولی خب دلمم به سقط ن ...

حتما والا فعلا ٤ روز گذشته ازمايش خونم منفي بي بي هامم منفي بودن نميدونم دقيق ترين راه چيه شايد رفتم سونوگرافي دادم ديگع قطعا اونجا مشخصه 😞😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما والا فعلا ٤ روز گذشته ازمايش خونم منفي بي بي هامم منفي بودن نميدونم دقيق ترين راه چيه شاي ...

تو سونو هم چیزی مشخص نمیشه الان متاسفانه فقط استرس نداشته باش حتما پری میشی شاید به خاطر تغییر آب و هوایی خوراکی ای چیزی اینجور شدی نترس 

يعني چي من ازمايش بارداري دادم منفي بوده يعني بعد ١٠ روز باز مثبت ميشع 😏 وقتي كلا تو يك ماه يك بار ...

بهت قوووول میدم باردارنیستی 😃

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 
2728
نه عزیزم بار داری اول بود بی تجربه بودم تا مدتها هم نتونستم ارتباط بگیرم با بچم ولی خب دلمم به سقط ن ...

اخه دكترم خيلي ريلكسه ميگه  ١٠ روز صبر ميكني يه تست ميزني يا بارداري يا نيستي ديگه  اين همه اذيت كردن نداره 😳 حاجي  پ... ريخته بود من گريه اون عين خيالش نبود 

2738
قرص لاعري گلوريا و الفا ميخورم شايد برا اين باشغ 

آره احتمالا باشه چون این قرصا هزار تا عوارض دارن منم برای چند روز روز خوردم دقیقا یک هفته پریودیم عقب افتاد دیگه نخوردم