2733
2739
عنوان

کیا حسرت بچه به دلشون مونده

371 بازدید | 9 پست

منظورم اونایی نیست که تازه اقدامن نشده یا یکی دوسال اقدام بودن اونایی که سالها تو حسرت موندن وفکر میکن هیچوقت طعم مادر شدن و نمیچشن تو رو خدا بیاین دور هم باشیم،اول خودم بگم ۴ بار سقط کردم همه نوع ازمایش دادم حتی غربالگری اول برا بچه هام میرفتم جوابش همه چی سالم بوده هر دکتری که خوب بوده رفتم حتی بیمارستان دارم تهران کلا دکترا میگن مشکلت عجیبه وقتی همه چیزت تو بارداریهات خوبه ما نمیفهمیم چرا سقط میکنی میگن اینقدر باید باردار شی تا یه دونش برات بمونه،خدا چرا من دیگه خسته شدم

انشاالله زود نتیجه بگیرین وخدا بچه سالم بهتون بده 🌸

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

استرس نداشته باشید..منم مامانم بعد ۷ سال از ازدواجش داداشم رو باردار شده و بعد من..البته با ای وی اف....ما عربیم...میگه مادربزرگت از سال اول که باردار نشدم دنبال زن برا بابات بوده...ولی بابام تا آخر درمان کنار مامانم بوده

به حباب نگران لب یک رود قسم،و به کوتاهی آن لحظه که شادی گذشت،غصه هم میگذرد......
نمیدونم خدا چرا با من اینجوری میکنه

Ivfنکردی؟

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
من و‌ زنداداشم  من بعد چهارسال باردار شدم و‌ بچم تو ۶ ماهگی سقط شد دکتر گفت رحمت نمیتونه بیشتر ...

خیلی سخته واقعا من ۱۰ ساله منتظرم خیلی نا امیدم انشاالله با زن داداشت با هم حامله بشین عزیزم

2738
Ivfنکردی؟

من مشکل باردار شدن ندارم عزیزم سریعرباردار میشم مشکلم اینه بچه هام وارد ماه ۵ یا ۴ سقط میشن ازمایش دادیم نه مشکل اسپرم داره شوهرم منم سالمم فقط سقط میشن

من مشکل باردار شدن ندارم عزیزم سریعرباردار میشم مشکلم اینه بچه هام وارد ماه ۵ یا ۴ سقط میشن ازمایش د ...

🤦‍♀️