2737
2739
عنوان

دوران عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 1338 بازدید | 86 پست
خب ببخشید شوهرمه دیروز واسه روز زن بود بهم هدیه داد تورستوران بودیم بعدش اومدیم برای خونه برای مامان ...

می‌دونم شوهرته

ولی شوهر برای این نیست که ۲۴ ساعت از جیبش پول بکشی

یه بارم تو خرج کنی، گناه نمیشه

مگه اینکه کلا برای اینکه کسی خرجتو بده ازدواج کرده باشی که ظاهرا همینطوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

می‌دونم شوهرته ولی شوهر برای این نیست که ۲۴ ساعت از جیبش پول بکشی یه بارم تو خرج کنی، گناه نمیشه ...

نه عزیزم اصلا اینطور نیست من حتی اگه پولی بهم میده هم مدیریتش میکنم هم برای خودش خرج‌میکنم

2728
چرا

استاتر تروخدا ببخشید اما نمیخوام تاپیک بزنم بمونه دارم میترکم. 

جهاز بابام برام یخچال خریده تو جشنواره خریدیم یک تومن و بعد نصب بهمون پس میدادن بخاطر اون یک تومن پارو دل من گذاشت با اینکه دیروز کلی گریه کردم به دلم نیست نکنید امروز وقتی نبودم نمایندگی اوردن جهازمو زدن برق بستن گذاشتن جاش بچه ها ی فکر نکردم الام زدن سالم اگه تا موقع عروسی یچیش بشه یا تو حمل اسیب ببینه دیگه یخچالم حیف شده نمایندگی پس نمیگیره بخاطر ی تومن دل منو شکستن اولین خرید عقدمم بود الان باهاشون قهرم ی کلام حرف نزدم کاغذ نمایندگی مونده رو اپن تروخدا شما بودید چیکار میکردید

❤️

من اصلا هرگز تو دوران عقد تعارف نکردم که حالا بخواهد بگذاره من حساب کنم،هرچند زیاده خواه نبودم خیلی خرج نمیتراشیدم ولی واقعا هیچ وقت نگفتم،شاید اون زمان خیال میکردم بهش برمیخوره ولی الان بعد ۱۴ سال زندگی مشترک میگم قطعا اگر تعارف میکردم اجازه می‌داد و از اون به بعد هم وظیفه من میشد 

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
2740
البته درکل یکم اهل حساب وکتاب

چرا تعارف میکنی وقتی نمیخوای پول بدی🤔😐😐😐🤭

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙