2737
2734
عنوان

دوران عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 1338 بازدید | 86 پست
چرا؟؟

چون زن و مرد باید مکمل و همراه هم باشن ن ک یکی زیر خرج خفه شه اونیکی خوش و خرم

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پول خودش بود که حساب کردم ولی خب واقعا فکرشم‌نمیکردم قبول کنه

بیخیال باز خوبه از جیب خودت نرفت 

اینجوری خودتم مسئولیت پذیر نشون دادی 

نامزد من کیف میکنه از این حرکتا که میزنم میگه باید مستقل باشی نه وابسطه 

- خود خَزانیم و دم از شوق بهاران ممی‌زنیم.                           در وطن خویش غریب :)                                                    ستین ۱۹ هستم دیگه 😌❤️
2728
2738
دیگه تعارف الکی نکن وقتی اونطوری گیر دادی اون بنده خدا هم فک کرده واقعا میخوای حساب کنی😂

خدایی بد گیر دادم..ولی اونم قشنگ کارت روگرفت رفت حساب کردم هرچه قدر من بگم اون بازم‌نباید قبول کنه😄

فک کن اون دیگه چه قدر بدش می‌یاد هر سری باید این همه وسیله واسه تو بخره و تو فکر کنی وظیفشه!

خب ببخشید شوهرمه دیروز واسه روز زن بود بهم هدیه داد تورستوران بودیم بعدش اومدیم برای خونه برای مامانم سه کیک بخریم..برای مادرش ایشون هم روز قبلش گرفتیم‌ بعد من بهش گفتم بزار کیک روخودم بگیرم قبول کرد

استاتر تروخدا ببخشید اما نمیخوام تاپیک بزنم بمونه دارم میترکم. 

جهاز بابام برام یخچال خریده تو جشنواره خریدیم یک تومن و بعد نصب بهمون پس میدادن بخاطر اون یک تومن پارو دل من گذاشت با اینکه دیروز کلی گریه کردم به دلم نیست نکنید امروز وقتی نبودم نمایندگی اوردن جهازمو زدن برق بستن گذاشتن جاش بچه ها ی فکر نکردم الام زدن سالم اگه تا موقع عروسی یچیش بشه یا تو حمل اسیب ببینه دیگه یخچالم حیف شده نمایندگی پس نمیگیره بخاطر ی تومن دل منو شکستن اولین خرید عقدمم بود الان باهاشون قهرم ی کلام حرف نزدم کاغذ نمایندگی مونده رو اپن تروخدا شما بودید چیکار میکردید

❤️
بله همین الان توی دوران ازدواج و هم خونه بودن هم گاهی خودم حساب میکنم تازه مورد داشتیم با هزینه خود ...

یکی از فانتزیای من اینکه بودجه داشته باشم برای تولدش یا ولنتاین یه سفر دونفره مهمونش کنم

اگر سوالی راجع به باشگاه یا ورزش داری ازم بپرس،در خیلی از موارد چون حوصله طرف مقابل رو ندارم اصلا اعلانش رو‌ باز نمیکنم و نخونده پاک میکنم خودت رو اذیت نکن بانو
2706