2737
2734
عنوان

ابروهام خیلی نازکه ؟؟؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2142 بازدید | 144 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی خوشگله چون بقیه ابرو هاشون رو ضخیم میکن شما فکر میکنی نازکه، 😅

ن عزیزدلم خیلی خالیه

عروسیمم نزدیکه بعدش هی مهمونی دعوتم میکنن نمیدونم چیکارکنم خوشگل بشه ابروهام

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.

عزیزم من ندیدم ولی میتونی فیبروز کنی طبیعیم میشه

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
2728
اصلا برنمیدارم مادرزادی ابروهام نازکه و کم پشت

مثل من

همیشه دوست داشتم از این آدمای درونگرای مرموز و خفن باشم که همه در عَجبند که این توی زندگیش چی داره میگذره؟ ولی متاسفانه یه برونگرای اوسکول از آب درومدم که منتظرم تا یه شنونده پیدا کنم تا کل زندگیمو واسش تعریف کنم🤐🥴
چشم و ابروت خیلی نازه فک کنم ابروی پهن بهت نیاد

ی بار ابروی پهن کشیدم مامانمم گفت بهت نمیاد 

ولی خودم عاشق ابرو پر و خوبم

پهن نشه حداقل پر بشه داخلش

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.
2740
ن عزیزدلم خیلی خالیه عروسیمم نزدیکه بعدش هی مهمونی دعوتم میکنن نمیدونم چیکارکنم خوشگل بشه ابروهام

واسه عروسی برات مداد میکشن، 

سعی کن تا روز عروسیت اصلاح ابرو نری تا قشنگ در بیاد.... روغن زیتون هم روزی 3 بار با مسواک بزن به ابرو هات قشنگ. پر میشه

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
وای برامنم نازک خیلی ناراحتم مجردم هستم 😑

من ازدواج کردم خیلی ضایعس متنفرم از کم پشتی ابروهام

مژه هامم کمه

موهای سرمم کمه

خدایی همه جای دنیا میگن ابرو نچرااااال  یعنی ابروهای خودتو  یه بروس بکش تامام تو ایران& ...

من ابروهای پری دارم ولی اصلا پر شده بهم نمیاد مثل دوران بلوغم میشم .باید تمیز کنم با قیچی.

اگه بری بکشم میشم دکتر جکول

آمین شود هرآنچه میپنداری🙂
واسه عروسی برات مداد میکشن،  سعی کن تا روز عروسیت اصلاح ابرو نری تا قشنگ در بیاد.... روغن زیتو ...

اره بهم گفت اصلا قیچی و اینا نزن تا عروسی پر بشه

نمیدونه ابروهای من کلا همینجوریه  

2706