2733
2734
عنوان

حالم از داداش خرابم بهم میخوره 😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 3456 بازدید | 93 پست
منم از این داداشای تحفه داشتم فقط بازن بازی کاری نداشت اخلاقش گوه بود مارو خیلی اذیت میکرد میزد از د ...

خب خدارو شکر کنید که خانومش تونسته رامش کنه چرا دوست دارید اذیتش کنه عزیز

برای سلامتی بیماران صلوات هدیه کنیم ❤️
خیلی دلم پره اینکه حتی توی گوشیتم حریم خصوصی نذاشته برام... دلم پره ک اومدم اینجا دردو دل کنم چون کس ...

نمیگم چرا تایپک زدی ولی میگم بهتر بود گناهشو باز نمیکردی میگفتی گناهاکاره ولی گیر به منی میده که گناهی نکردم ان شاءالله ایشونم اصلاح بشه دل شمام خوش بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه بدی اشا نخواه.من داداشم ماه بود فرشته.فدت شد ۲۵ سالش بود.آرزوی دیدار دوباره دارم😭😭😭😭😭😭

مثل داداش من😭😭😭😭

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹
2738
بس پدرومادرت چه کاره اند که این رئیسی کنه 

تو بعضی از خونه‌ها حرف مسر خییلی خواهان داره

من با برادرم اختلاف سنیم زیاده مثل برادر اسی اصلا نییت

ولی خب مشاجره گاهی اوقات داریم

پدر و مادرم حق رو به برادرم میدن

با این استدلال که تو مردم جامعست مرده

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی
درکت میکنم اینم همینطوری میشه اصن کاری ندارم بهش هرکی رو قبر خودش منو راحت بزاره نمیتونم هیچ کاری کن ...

گلم یه کار دیگه میتونی بکنی موقعی که دختر رو برده خونه زنگ بزن ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر.پایگاه بسیج یا پلیس که بیان جمعشون کنن رابطه نامشروع کثیف تو اون خونه بعدش نماز ممکنع یه چیزی ریخته باشه تو فرش فرش نجس باشه ببخشید که اینجوری میگم درسته برادره اما برادر خوبی که نبوده این روزها خانواده معنی نداره کشیک بکش تعقیب کن بعد که یه دختر .....برد خونه زنگ بزن اینا و ادرس بده بیان ببرنش شلاقش بزنن ادم بشه اگرم گفتن تو گفتی یانع بگو من خبر ندارم من جای دیگه بودم حتما دختره باج گیره دروغ تو این جور موارد گناه کمیه چون هدف خیره

If you want to call me with negative energy, negative purpose and with the intention of disturbing, do not call, call yourself first so that you do not regret it.

قوی باش محکم.اگه دیگه هیچ راهی نبود به فکر استقلال باش از خط خودتم زنگ نزن یه خط جدید بگیر یا ناشناس یا تو یه اداره من اگه اونجا بودم یه جوری نسخشو واست می پیچیدم کیف کنی کارای اون تو ازدواج تو بی تاثیر نیس کافیه یه تحقیق بکنن میگن این خانواده ریاکاره دخترشون نماز میخونه پسرشون دختر بازه از ماگفتن بود مردم داخل ایران بسیار احمقن و کوته فکر فقط بعضیا ادم حسابین

If you want to call me with negative energy, negative purpose and with the intention of disturbing, do not call, call yourself first so that you do not regret it.
2706