2733
2739

تا همین پارسال خیلی خوشگل بودم نگین اعتماد به نفس کاذب داری و فلان چیزی بود که همه میگفتن حتی کسایی که از نظرم همه چی تموم بودن کلی تعریفم میدادن

الآنم همونم نمی‌بینم تغییر خاصی داشته باشم فقط روحم خستس و دلم نمیخواد حتی خودمو تو آینه ببینم😔نمی‌دونم اون همه حس و حال خوب کجا رفت..اصلا چیشد که شدم کسی که حتی حوصله نداره یه شونه بکشه به موهاش..حسرت گذشته رو میخورم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم 
نمی‌دونم تو این یه سال تو زندگیت چی گذشته شایدم حتی اتفاق خاصی نیفتاده باشه چون گاهی افسردگی بی‌دلیل یا حتی گاهی تو اوج خوشی اتفاق میفته
ولی چیزی که واضحه اینه که فقط افسردگی اومده سراغت و این خیلی طبیعیه
چیزی هست که همه ی انسان ها تو یه دوره هایی حالا خفیف یا شدید تجربه‌اش میکنن
اگر امکانش رو داری برو پیش یه روان‌درمانگر یا روانپزشک اگرم نداری که کلی مطلب تو اینترنت و کتاب و انواع پادکست در این زمینه هست مطالعه کن

2731

من درکت میکنم خیلی نسبت به قبل روحیم تغییر کرده اما به زورم که شده به خودم میرسم چون خودمو خیلی دوس دارم اما اینکه مثل قبل با دلو جون اینکارو نمیکنم خیلی اذیتم میکنه 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
عزیزم  نمی‌دونم تو این یه سال تو زندگیت چی گذشته شایدم حتی اتفاق خاصی نیفتاده باشه چون گاهی افس ...

اره حس میکنم افسرده شدم🥲وقتی خودمو تو آینه میبینم ناخوداگاه میزنم زیر گریه به همه چیز حساس شدم از هیچی لذت نمی‌برم و خوشحال نمیشم

ممنونم ازت♥️

من درکت میکنم خیلی نسبت به قبل روحیم تغییر کرده اما به زورم که شده به خودم میرسم چون خودمو خیلی دوس ...

من دستم به هیچ کاری نمیره 

بزور حتی حموم میرم هرکار میخوام بکنم تهش میرسم به خب که چی؟ منصرف میشم و میشینم سر جام

تو برنامه کتاب باز بخش کارشناسی برنامه دکتر مجتبی شکوری درباره افسردگی خیلییی حرف های خوبی زدن
تو نت سرچ کن دکتر مجتبی شکوری افسردگی

ویدیو هاش رو ببین

چندین جلسه درباره این موضوع حرف زدن، عالیه👌🏻

2738
اره حس میکنم افسرده شدم🥲وقتی خودمو تو آینه میبینم ناخوداگاه میزنم زیر گریه به همه چیز حساس شدم از ه ...

فقط بدون هیچ اشکالی ندارد یه وقتایی حال آدم خوب نباشه، زندگیه دیگه
انشالله هر چه زودتر بهتر بشی
❤️

من دستم به هیچ کاری نمیره  بزور حتی حموم میرم هرکار میخوام بکنم تهش میرسم به خب که چی؟ منصرف م ...

خب عزیزم این علائم افسردگی که البته خودمم داشتم دچارش میشدم اما رفتم دکتر مغزو اعصاب فعلا با دارو بهترم ،به نظرم برو دکتر اما حتما دکتر خوب پیدا کن بیخودی بهت داروهای با دز بالا نده 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
خب عزیزم این علائم افسردگی که البته خودمم داشتم دچارش میشدم اما رفتم دکتر مغزو اعصاب فعلا با دارو به ...

بقکرش بودم ولی حس اینکه بخوام تعریف کنم چی شد که ب اینجا رسیدمو...ندارم 

هیشکی نمیتونه درکم کنه😢

بقکرش بودم ولی حس اینکه بخوام تعریف کنم چی شد که ب اینجا رسیدمو...ندارم  هیشکی نمیتونه درکم کن ...

من درکت میکنم خودمم تو ی چشم بهم زدن زندگیم داغون شد خودمم نابود شدم اما عقب نکشیدم قوی باش فداتشم هیچ چیز با ارزش تر از خودت نیس