2733
2739
عنوان

چرا معمولا محیطای کاری اینقدر داغونن؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 754 بازدید | 61 پست
همین امروز کلی با دوستم سر این قضیه دردودل کردم اگه به پولش احتیاج نداشتم هیچوقت نمیرفتم

چرا اینجوریه واقعا؟؟  چرا اینقدر ظالمن؟؟ چرا فکر میکنن ما برده اونا هستیم؟؟ 

❌باید یاد بگیری و عادت کنی که 90 درصد آدما سطح درک و فهم پایینی دارن، فرهنگشون پایینه و شعور کافی ندارن. واقعا سطح شعور اکثر آدما پایینه.      پیش به سوی سلامتی و تناسب اندام ان شاءالله 🙌 به امید خدا 🙌  عضو گروه قرمزتاپیک بامداد خمار هستم.  من میتوانم 🙌 باید به امید خدا و به سلامتی، وزنمو بیارم پایین چون خیلی اوضاع وزن و سلامتی و زیبایی اندامم ناجور شده😯 وزن شروع:82   وزن هدف:50  در حال حاضر::

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ادارات دولتی یا خصولتی بدترن . باز شرکت های خصوصی به مراتب بهتره 

شرکتا اونقدر توی سفته گرفتن و این ماجراها اذیت میکنن که حد نداره

❌باید یاد بگیری و عادت کنی که 90 درصد آدما سطح درک و فهم پایینی دارن، فرهنگشون پایینه و شعور کافی ندارن. واقعا سطح شعور اکثر آدما پایینه.      پیش به سوی سلامتی و تناسب اندام ان شاءالله 🙌 به امید خدا 🙌  عضو گروه قرمزتاپیک بامداد خمار هستم.  من میتوانم 🙌 باید به امید خدا و به سلامتی، وزنمو بیارم پایین چون خیلی اوضاع وزن و سلامتی و زیبایی اندامم ناجور شده😯 وزن شروع:82   وزن هدف:50  در حال حاضر::
نه ادارات دولتی خیالت راحته حقوقتو به موقع داری تو حقت اجحاف نمیشه کارت یه چیز مشخصه همه چی قانونی ...

ولی محیط دولتی سمه . خیلی سم . 10 سال کار کردم تو خصولتی ها و دولتی ها . کارمند قراردادی ب.دم . رسما این اواخر فرار کردم 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
2731
هیچ کس کارش رو درست انجام نمیده  از صبح که میای سر کار باید اعصاب خوردی داشته باشی و از زیر دس ...

من بعد ۶ماه کارکردن فهمیدم که دلت نباید بسوزه واسه کارفرمات چون تو اون سازمانو به اوجم برسونی هیچ تقدیری ازت نمیشه فقط جیب کارفرما پرتر میشه

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن
شرکتا اونقدر توی سفته گرفتن و این ماجراها اذیت میکنن که حد نداره

دولتی هم صفته و چک داره . منم داده بودم . اخر یکی شرکت ها به سلامتی گم کرد چک رو . فکر کن . چک پدرم بود 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
2738
هیچ کس کارش رو درست انجام نمیده  از صبح که میای سر کار باید اعصاب خوردی داشته باشی و از زیر دس ...

قربون دهنت

دقیقا

چرا هیچ ارگانی به این موضوع رسیدگی نمیکنه؟؟؟ 

سلام محیط کاری در هرکشوری بازتاب فرهنگ اجتماعی همون جامعه هست آنچه در اجتماع ما اتفاق میفته در محل ک ...

بله دقیقا

ن من محل کارم شکر خدا راضیم همه هم اقا هستن متشخص با ادب و محترم هستن هزار مرتبه شکر 

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏
محیط مدرسه هم همینه؟؟ از مهر باید برم سرکار دانشجو معلمم 

فکر نمیکنم

معلمی از همش بهتره

تو ممکنه فوق لیسانس کامپیوتر باشی ولی بری توی یه شرکت خصوصی و باهات مثل برده رفتار کنن

اما با معلم هیچوقت بدرفتاری نمیکنن حتی اگه لیسانس باشه

کلا کارمند همیشه مورد آزار و اذیت روحی هست ولی باید سعی کرد یه محیط خوب انتخاب کرد تا از این همه تنش کم بشه

بلاخره تو کار بحث و ناراحتی پیش میاد ولی مهم اینه که زودتر ختم بخیر بشه چون واقعا آدم بیشتر ساعات مفید شبانه روزشو تو محیط کار میگذرونه

من محیط کار قبلیم دختراش بیشتر از پسراش بود همش دعوا بود و زیزآب زنی ولی اینجا که هستم خداروشکر کسی کاری به کار کسی نداره چون همه متاهل هستن

کلا کارمند همیشه مورد آزار و اذیت روحی هست ولی باید سعی کرد یه محیط خوب انتخاب کرد تا از این همه تنش ...

آفرین چه تفسیر درستی داشتی از قضیه

2706