2737
2739
عنوان

از کارم اخراج شدم😥😥😥😥😢

259 بازدید | 16 پست

دیروز از کارم اخراج شدم،باید زودتر به خودم سرو سامون بدم

یه شاخه از ارایشگریو یاد گرفتم،الان خیلی تازه کارم

نمیخوام تو محل خودمون هم کار کنم،سالناهم اکثرا با ادمای ماهر کار میکنن،بنظرتون تاعید چیکار کنم برا مشتری؟؟؟؟

توروخدا راهکار دارید بگید،دعاتون میکنم

شب عیدی اخراج شدم به پول نیاز دارم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خو برای چی

میشه یه صلوات برای حل مشکلم بفرستی عزیزم😊🙏ممنونم اگه میشه یه صلوات هم برای شادی روح شهید ابراهیم هادی هدیه کنید♥️مرسی🧿بنده عاشق مرلین مونرو هستم😍🥺تنها کسی که طرفدارشم🤗
2728
تو چ لاینی هستی و تو کدوم شهری من خودم آرایشگاه دارم شاید بتونم کمکت کنم 

تهرانم،مژه

ببین من خودم میدونم هنوز خیلی جای کار دارم

ولی درحدی که نصف قیمت بگیرم از ملت کارم راه بیوفته

2738
تهرانم،مژه ببین من خودم میدونم هنوز خیلی جای کار دارم ولی درحدی که نصف قیمت بگیرم از ملت کارم راه ...

متاسفانه من تهران نیستم ولی ب دوستام ک تو تهرانن میپرسم برات ولی میتونی یع جوره دیگه هم کسب درآمد بالا داشته باشی من مثلا یع سری محصولات دارم تو کانالم گذاشتم بهداشتی آرایشی همه چی میتونی یه آنلاین شاپ بزنی یا واسه مشتری های خودت بفروشی با قیمت خیلی بالاتر منم بسته پستی رو ب اسم خودت میزنم برات یه نوع همکاریه ک تازه شروعش کردم 

مثلا این ادکلن ها خیلی بوی عطر عالی و ماندگاری فوق العاده ای دارن من ب قیمت همون عمده۱۰۰تومن ک واقعا دیگه پولی نیست تو این دوره زمونه  با ط حسابشون میکنم تو میتونی دو سه برابر ب راحت بفروشیشون واسه ولنتاین واسه عید خیلی می‌تونه کمکت کنه واللع من خودم همین جوری شروع کردم سرمایه خوبی رسید دستم تونستم آرایشگاه خودمو بزنم 

علت اخراجت چي بود كارت چيه

با صابکارم دعوام شد،مرتیکه خر گفت دیگه نیا

منم دیگه حوصلم نمیکشه واسه چندرغاز حقوق برا این واون کار کنم حرفم بشنوم میخوام برای خودم کارکنم

2706