2733
2734

برادرشوهرم تا برج ۵ هر روز با جاریم دعوا داشتن یعنی طوری بود که یه بار جاریمو کرد تو دستشویی و درشو قفل کرد.و خودش رفت سر کار 

یا یه بار دیگه آب جوش ریخت تو صورتش و داغون شد تا چند ماه

اما الان تقریبا یه سالی میشه مثل لیلی و مجنونن

به هر مناسبتی واسش یه چیزی میخره روز زن هم کیک و گل و هدیه خرید براش

اینارو من چون تو یه ساختمونم باهاشون میبینم که میگم

الان من واقعا خیلی کنجکاوم بدونم چی شد شوهرش اینهمه تغییر کرد؟

از خودش زشته که بپرسم . تازه اگه بپرسم هم جواب نمیده

اینایی که گفتم رو همه فامیلشون میدونن که تا پای طلاق رفتن حتی جاریم گواهی از پزشکی قانونی هم داره

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب ما هم الان مثه شما کنجکاو شدیم از کجا باید بدونیم🤣😁

واقعا همیشه بهش فکر میکنم بخدا

1
5
10
15
20
25
30
35
40

انشالله ک همیشه کنار هم خوب باشن

بد بخت تازه داره یکم ارامش میگیره چشم تو زندگیشون نباشه بهتره

شاید مردء سرش خورده ب سنگ    شاید اون دوره ی دختری چیزی با شوهرش بوده الان نبست شاید اون موقع برادر شوهرتون ی مشکل حاد داشته   الان برطرف شده    شاید های دیگه 

دعا کنید زندگیمون خوب شه😔

نمیدونم ولی من اگه جای جاریت بودم یه لحظه هم تحمل نمیکردم

ما وارد زندگی مشترک میشیم که با طرف زندگی کنیم نه جنگ جهانی راه بندازیم

مرد یا زنی که افسار گسیخته هست رو باید ولش کرد

تلاش به درد نمیخوره

من موندم جاریت با چه دلخوشی تلاش کرده تغییر بده

واقعاً درک نمیکنم

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
2738

من فعلا باید هضم کنم با همچین وحشی چطور تونست چند ماه زندگی کنه

بعد به مراحل دیگه برسم

یا رفتن مشاور یا دعا خورش کرده

دعا که تا دلت بخواد تو دوران دعواشون میکرد براش حتی مادرشوهرمم چند بار برا خوب شدنشون دعا کرد ولی فایده نداشت

1
5
10
15
20
25
30
35
40

حتتما واکسن هاری بهش زدن🥴

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
من فعلا باید هضم کنم با همچین وحشی چطور تونست چند ماه زندگی کنه بعد به مراحل دیگه برسم

چند ماه کدومه خواهر

۱۱ سال تو اون وضعیت بود .من برا همین خیلی کنجکاوم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چند ماه کدومه خواهر ۱۱ سال تو اون وضعیت بود .من برا همین خیلی کنجکاوم

وای

چی بگم والا کلا زن و شوهر عجیبن!

2706