2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احتمالا از شکنجه های این اتفاق مطلع نیستی

از همشون خبر دارم

اخرش مرگ هست،نیست؟

دوست من هر روز زیر دست پدرو مادرش نابود میشد 

اما بازم جواب مثبت نداد

الانم داره زندگیش رو میکنه

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،همه در نوازش ملایم یک انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون؛تا وقتی که دیگه نداشمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی...✨
میخونین اصن؟

بله ببين هر کاري ميکنيي هر کارييييي تا فقط ازدواج نکني خيليي زوده برات لعنتي خيليي من 16 ساله ام هنوز با خرس بغلم ميخوابم اصلا چرا مامان بابات اين جورين مامان من صد بار فهميد رل دارم فقط دعوام کرد همين ببين عزيزم بايد جلوشون وايسي از داداشت فک کنم بتوني کمک بگيري سر سفره عقد بزن زير همه چي با بهزيستي تماس بگير به پليس به خيلي جا ها ميشه زنگ بزني شکايت کني خودشون ميدونن چي کار کنن 

متولد 85 نیستم ... بيشتر اوقات اعصاب ندارم پس گير نده دوست عزيز  ،   آرمی هستم 💜 اهل رپ به شدت هستم اگه اهل رپ هستی یا ارمی هستی دس دس نکن درخواست بده بحرفیم عشقولیی . یه ذره بی اعصابم و مودی و خل و چل پس اگه دیدی تو حال خودمم طبیعیه   .خو دیگه بسه زیادی حرف زدم جدی بوس بای 
2731

و الان از شانسم ی خواستگار دارم ک ب شدت گیره و خانوادمم برای اینک از دست من راهت بشن میگن باید ب این حواب مثبت بدم..!

الان چیکار کنم؟ من خیلی کوچکتر از اونم ک مسئولیت ی زندگی رو به عهده بگیرم..حاضرم تو این خوته بمونم ولی الان ازدواج نکنم🙂💔

رمان زیاد میخونی نه؟ 

نه نمیخونم ولی فیلم اجباری زیاد دیدم 😏 

زندگی خیلی عجیبه ! ... وقتی موفقعیت های دیگران را لمس می‌کنی ! دلت لمس کردن دوباره میخواد ... میخوای اون تکه ای از موفقیت مال خودت و خودت باشه ! ولی نه با پول بدست میاد ! نه با عشق ... فقط با تلاش بدست میاد ... قطره قطره تلاش جمع گردد وانگهی دریای موفقیت شود !
2738
دنیای تخیلی قشنگی داری 

چرا 

خب عاشق میشن تموم میشه می‌ره 

زندگی خیلی عجیبه ! ... وقتی موفقعیت های دیگران را لمس می‌کنی ! دلت لمس کردن دوباره میخواد ... میخوای اون تکه ای از موفقیت مال خودت و خودت باشه ! ولی نه با پول بدست میاد ! نه با عشق ... فقط با تلاش بدست میاد ... قطره قطره تلاش جمع گردد وانگهی دریای موفقیت شود !
جلوشون وایسم ک کتک بخورم؟؟

کتک بخوري بهتر از اين نيست که بدبخت بشي؟ بعد هم گفتم زنگ بزن به بهزيستي و حمايت زنان و پليس کمک ميکنن 

متولد 85 نیستم ... بيشتر اوقات اعصاب ندارم پس گير نده دوست عزيز  ،   آرمی هستم 💜 اهل رپ به شدت هستم اگه اهل رپ هستی یا ارمی هستی دس دس نکن درخواست بده بحرفیم عشقولیی . یه ذره بی اعصابم و مودی و خل و چل پس اگه دیدی تو حال خودمم طبیعیه   .خو دیگه بسه زیادی حرف زدم جدی بوس بای 
2706