2752
2734
عنوان

زایمان

136 بازدید | 14 پست

سلام من فردا میرم تو ۳۸هفته میخوام زایمان کنم دیگه خسته شدم از بیخوابی و درد کشیدن الان سه هفته اس ک خواب نرفتم از درد از بس پیاده روی کردم پاهام ورم کردن و درد دارن ولی درد زایمان ندارم بنظرتون برم معاینم کنن تا درد زایمان بگیرم؟

( متولد ۲۸مهر۱۳۷۹)   (آینده ای میسازم ک گذشته ام جلوش زانو بزنه👦👧👶💫من میتوانم😍😊) الیناخانم متولد 19آبان ۹۵   آقامحمدطاها متولد ۹بهمن ۹۷     آیداخانم متولد11بهمن ۱۴۰۰  بچهای گلم هستن💙❤❤

قبول میکنن؟؟برو

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من دم کرده تخو شوید خوردم ی لیوان،شب خوردم صبح زایمان کردم😑

عه یعنی بخورم؟؟چندهفته بودی؟؟

( متولد ۲۸مهر۱۳۷۹)   (آینده ای میسازم ک گذشته ام جلوش زانو بزنه👦👧👶💫من میتوانم😍😊) الیناخانم متولد 19آبان ۹۵   آقامحمدطاها متولد ۹بهمن ۹۷     آیداخانم متولد11بهمن ۱۴۰۰  بچهای گلم هستن💙❤❤

مگه با معاینه درد زایمان میگیرن 

تا ۴۰ هفته وقت داری ۹ ماه تحمل کردی این دو هفته آخر و خراب نکن 

شربت زعفرون و گل گاو زبون بخور 

سوره انشقاق هم برای راحتی زایمانه 

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
قبول میکنن؟؟برو

اره بگی درد دارم معاینه میکنن

مگه با معاینه درد زایمان میگیرن  تا ۴۰ هفته وقت داری ۹ ماه تحمل کردی این دو هفته آخر و خراب نک ...

باور کن نمیتونم عصبی شدم از بس درد کشیدم درد کمی نیس بخدا یکروزم دیگ نمیتونم شبارو با گریه به سر میکنم از درد

اره بگی درد دارم معاینه میکنن

کپسول روغنی گل مغربی رو بگیر با سوزن سوراخ کن شیاف واژینال کن میگن اثر داره 

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳
کپسول روغنی گل مغربی رو بگیر با سوزن سوراخ کن شیاف واژینال کن میگن اثر داره 

ضرر نباشه برا بچم

باور کن نمیتونم عصبی شدم از بس درد کشیدم درد کمی نیس بخدا یکروزم دیگ نمیتونم شبارو با گریه به سر میک ...

من خودم هفته ۱۵ هستم 

دیشب سر جمع دو ساعت نخوابیدم 

یا هی رفتم دستشویی یا خون دماغ شدم 

یا بی دلیل از خواب پریدم 

یا همش استرس داشتم طاق باز یا روی شکم نخوابیده باشم درک میکنم کاملا ولی به بهشتِ زیر پات فکر کن 😉

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
ضرر نباشه برا بچم

من تو تاپیک خودم که مامانا دورهمین دیدم یکی از مامانا سه تاشو روزی یکی شیاف واژینال کرده بود خیلیم راحت بوده زایمانش چون چرب کرده بود محیط رو بچه راحت اومده بود... بخون تو نی نی سایت خیلیا نوشتن ...بنظرم از خوردن چیزی بهتره چون کرچک و اینا باعث میشه بچه مدفوع کنه

من تو تاپیک خودم که مامانا دورهمین دیدم یکی از مامانا سه تاشو روزی یکی شیاف واژینال کرده بود خیلیم ر ...

اهان ممنونم گلم

من خودم هفته ۱۵ هستم  دیشب سر جمع دو ساعت نخوابیدم  یا هی رفتم دستشویی یا خون دماغ شدم&n ...

عزیزم من دردم معمولی نیس اخه در حد مرگ درد دارم 

2706