2733
2739

من خودم خیلیییی دوست دارم برم آمریکا و کانادا...ولی نه موقعیتشو دارم نه سرمایه کافی

اگه میرفتم اول از همه یه خونه دنج و عالی برای خودم دست و پا میکردم...مثل این عکس🤩

بعد هم میرفتم همه جا رو خودم تنهایی میگشتم...

دوستان شما هم نظراتتونو بگید، فقط بی احترامی نکنید🙂🌷

شادی رو میشه تو تاریکترین لحظات پیدا کرد، فقط اگه یه نفر یادش باشه که چراغو روشن کنه🧙‍♂️⚡   

بابام راضی نیس

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
از ديدن اين خونه حس ترس بهم دست داد😣

چرااااا؟☹

خیلی قشنگه که

شادی رو میشه تو تاریکترین لحظات پیدا کرد، فقط اگه یه نفر یادش باشه که چراغو روشن کنه🧙‍♂️⚡   
2738

والا ماهم سرمایشو نداریم😕

هم اینکه اونجا باید شغل داشته باشی اونم فعلا نداریم😕

حالا درسمون تموم شد شاااید یه روزی شد بریم😢😢

والا ماهم سرمایشو نداریم😕 هم اینکه اونجا باید شغل داشته باشی اونم فعلا نداریم😕 حالا درسمون تموم ...

ان شالله میریم😊

اخیییی منم می خوام برم امریکا،کانادا،ژاپن،المان،فرانسه و اینگلیس

همین دیگ دبی هم دوس میدارم😍😍

اگه میرفتم یه خونه کوچولو گوگولی تمیز می ساختم که در سکوت باشه و خیلی شلوغ نباشه،نزدیک بازار خرید،یکم نزدیک جنگل یکم نزدیک دریا

ویو پنجره دو طرفه دریا و جنگل

اونجا هم برای تحصیل بچه هام هزینه می کردم

چو دخترانم نباشند تن من مباد/وزن فعلی ۶۸ هدف بعدی ۶۳ هدف آخر ۵۸   این رو ۱۴۰۱/۸/۵ می نویسم امیدوارم با خبر خوب بیام. دارای فوق لیسانس،دیپلم و دکترا دانشکده نی نی سایت هستم.  وزن:۵۸😍هر آدمی با کاراش لیاقتش رو فریاد میزنه

من دوست داشتم برم کانادا یا آلمان،  آلمان به خاطر زبانش چون غیر انگلیسیه یاد بگیرم. و اینکه استعدادمو در زمینه نقاشی شکوفا میکردم و گالری میزدم و گشت و گذار میکردم به کشورای دیگه. در زمان مجردی خیلی خارج رفتن خوبه

2706