2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
بنظر بزرگ‌میاد اما اگه به راحتی از مچ دستت رد بشه معلومه ک بزرگه و عوض کن یه شماره کوچکتر

اگه عوضش کنم به عنوان طلا دست دو ازم میخرن؟

یا از همونجایی که خریدم عوض میکنه؟

چطوریه جریانش

آنچه خوبان همه دارند تو یکجا داری💜🧿
اگه عوضش کنم به عنوان طلا دست دو ازم میخرن؟ یا از همونجایی که خریدم عوض میکنه؟ چطوریه جریانش

از همونجایی ک خریدی بهتره عوض کنی . اره بالاخره اجرتش کم میشه به عنوان دست دوم ولی واقعا برات بزرگن

اگه عوضش کنم به عنوان طلا دست دو ازم میخرن؟ یا از همونجایی که خریدم عوض میکنه؟ چطوریه جریانش

دست دو میخرن دیگه برو یه سایز کوچیک کن به نظر بزرگ میاد خیلی خوشگلن ولی مبارکت باشه 🤗

👈🤷👉
از همونجایی ک خریدی بهتره عوض کنی . اره بالاخره اجرتش کم میشه به عنوان دست دوم ولی واقعا برات بزرگن

خب اینجوری که کلی ضرر میکنم😂😂

دست دو میخرن دیگه برو یه سایز کوچیک کن به نظر بزرگ میاد خیلی خوشگلن ولی مبارکت باشه 🤗

اوه خب پس خیلی ضرر مالی داره😂😂😂

2706