2737
2739
عنوان

شیرازیها ی لحظه بیایید

285 بازدید | 8 پست

کیا دکتر مریم شاکر /پگاه روانفر/ملیحه بهرامی رو میشناسن ؟؟ اینا همشون پزشک زنان هستن 

برای سزارین نمیدونم پیش کدومشون برم کدوم بهتره؟؟

کسی تا حالا سزارین کرده با اینا 

از کجا باید بفهمم کدوم واسه سزارین بهتره؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الان دیگه سز اختیاری انجام نمیدن باید از اول بارداریت زیر نظر ی دکتر می‌رفتی حالا آسیه برزگریان ک ...

من سزارین دومم هست سرارین اولت اگر هستی ملیحه بهرامی انجام میده تو مطبش ک بودم خودم دیدم قبول کرد اما ی پولی اضافتر میگیره

الان دیگه سز اختیاری انجام نمیدن باید از اول بارداریت زیر نظر ی دکتر می‌رفتی حالا آسیه برزگریان ک ...

از اول بارداری خیلی این دکتر اون دکتر رفتم دیگه الان گیج شدم نمیدونم کدومشون برای سز بهتره؟

شما پگاه روانفر یا مریم شاکر نمیشناسی 

من سزارین دومم هست سرارین اولت اگر هستی ملیحه بهرامی انجام میده تو مطبش ک بودم خودم دیدم قبول کرد ام ...

برزگریان اولش بهم گفت نه تومن میگیره ،زایمانم هم اردیبهشت هست

حرفی نزد اضافه تر بگیره ،نمیدونم کلا همینو میگیره یا بعدش میگه بده بیشتر

2740
برزگریان اولش بهم گفت نه تومن میگیره ،زایمانم هم اردیبهشت هست حرفی نزد اضافه تر بگیره ،نمیدونم کلا ...

نمیشناسمش 

بهرامی بجای فاطمه شجاعی اومده کلن ۴تا۵تومن سزارین میشه ۲یا۳تومنم اضافتر میگیره از سزارین اولیا