2752
2734
گلم،روز کمتر بخوابونش،شبم لامپا رو خاموش کن تا بخوابه،،،،دختر من ۵ ماهشه الان دیگه شبا میخوابه،از همین الان خوابشو تنظیم کن وگرنه تا دوسال همینجوریه،پسر منم این مدلی بود تا دوسالگی اذیت شدم،الان دو سال ونیمشه تازه شبا میخوابه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
واااای نه هیچوقت چنین کاری نکن! خواب بچه ها دوره ایه یکم بزرگترشه خوابش خوب میشه.درسته برات سخته شبها بیدار باشی اما مادر شدن همینه دیگه خیلی سختی ها داره
مثل کبریت حالتی غریب دارم ... انگار که میدانم ساخته شده ام تا بسوزم ... !
نه عزیزم اصلا این کارو نکن ، برای نخوابین که شربت به بچه نمیدن کلی عوارض داره، اولا سر یه ساعت معینی نور خونه رو کن کن ، خوب شیرش بده و سعی کن بخوابونیش ،البته از روش های غیر معمول هم استقاده نکن بعدا واقعا سخت میشه ، پسر من هم واقعا تو خوابین فاجعه بود، فاجعه . یادم یکی دو بار از شدت بیخوابی و عصبانیت خودم رو نصفه شب میزدم اگه همسرم نبود نمیدونم واقعا چی میشد ولی کم کم اوضاع خیلی بهتر شد الان که یکسال و نیمشه شب شیرش میدم میذارم تو تختش چند لحظه کنلر تختش میشینم و میخوابه ولی تا اینجا رسید من مردم و زنده شدم، صبور باش ، باهاش صحبت کن و موقع خواب براش لالایی بخون، از عصر تا وقت خواب کمتر بذار چرت بزنه یا عادت خوابش زو از بعد از ظهر تا شب تنظیم کن، خودت هم چیزای کافیین دار مثل چای و قهوه و شکلات از عصر به بعد کمتر بخور اگر هودت شیرش میدی . اکر مایل بودی اطلاعات دیگه ای هم دراختیارت میذارم