2733
2734
عنوان

نظرسنجی در موردخواستگار

282 بازدید | 45 پست

سلام بچه ها

اين اطلاعاتي كه ميدم در مورد دوستمه

يه خواستگار داره شرايطشون مثل همه

از نظر خانواده و فرهنگ و …

خيلي ايده آل نيست اما به هم ميخورن

در كل مشكل خاصي بينشون نبوده فقط اينكه دوستم ميگه پسره نه سال ازش بزرگتره ٣٥سالشه 

البته مشكلي با  سن ايشون نداره ولي ميگه از لحاظ ظاهري خيلي بيشترم بهشون ميخوره يعني يكي نگا كنه ميگه٣٨ ميخوره بهشون

و اينكه ميگه اصلا نميتونم باهاشون ارتباط بگيرم انگار مال يه نسل متفاوتن و يه جورايي مهرشون اونجوري كه بايد به دل دوستم ننشسته

خلاصه دوستم خيلي مردد بود حتي مشاوره فردي رفت و به ايشون جواب منفي داد 

اما آقا مجدد چندين بار پيگيري كردن و گفتن بهتون علاقه مند شدم و حتي براشون هديه فرستادن

حرف و احساسشون الكي نيست و دوستم ميگه حس ميكنم واقعيه و شخصيت موجهي دارند و پسر هم سالم ميخاستم نظرتون رو بپرسم الان مردد شده و نميتونه تصميم بگيره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دوستت چون اون آقا بهش توجه زیادی نشون دادی مردد شده  واز توجه اون آقا خوشش اومده نه خودش وگرنه وقتی مشاوره کفته نه انقدم تفاوت فکری هست دیگه دلیلی برای تردید نیست بگو رو تصمیمش محکم وایسه و توجه نداشته باشه اون آقا و جدی به آقا تذکر بده بس کنه 

بی سواد در قرن بیستم و یکم فردی نیست که توانایی خواندن و نوشتن ندارد؛ بلکه فردی است که نمی‌تواند بیاموزد، آموخته‌های های قبلی را فراموش کند و آن را با آموزه‌های های جدید جایگزین کند.                             _آلوين تافلر
دوستت چون اون آقا بهش توجه زیادی نشون دادی مردد شده  واز توجه اون آقا خوشش اومده نه خودش وگرنه ...

مشاوره در مورد اين دو نفر نگفته

دوستم در مورد حس خودش به مشاوره گفته و گفته اگه به دلت نيست رد كن

مشاوره ازدواج از لحاظ شخصيتي تاييدشون كرده

تا هفتاد درصد به دلش نوشته بله نگه اگر شرایطش قابل فکر کردنه و فقط به دل ننشسته یه کم رفت و اومد کنه ...

اره ولي ميگه ميترسم رفت و امد كنم و بازم نه بشه

اون بنده خدا اذيت ميشه

دوستت چون اون آقا بهش توجه زیادی نشون دادی مردد شده  واز توجه اون آقا خوشش اومده نه خودش وگرنه ...

چندين بار هم گفته نه

ولي دوباره پيگيري ميكنه اخه خب بچه هم نيستن هيچ كدومشون

2738
بنظرم مرد باید به دل زنه بشینه اگه نشینه دیگه هر کار کنه هیچوقت نمیشینه

گلم شما تجربه همچین مشکلو دارین ؟

اخه منم با خواستگار سنتیم نتونستم ورتباط برقرار کنم 

یه جوری بود نمیدونم چه جوری 

شرایط مالیش خوب بود 

ولی اصلا حرف زد ، حرف زدنش به دلم نمینشست 

منم متولد۷۰ ، میترسم سنم بالاتر بره ، کیس مناسب اطرافم نیست 

لطفا درخواست دوستی ندید 🙏
مشاوره در مورد اين دو نفر نگفته دوستم در مورد حس خودش به مشاوره گفته و گفته اگه به دلت نيست رد كن ...

بازم اگر تفاوت خیلی زیاده جوری که ایشون فکر میکنن تو یه دنیای دیگه آن از نظر فکری نشونه مثبتی نیست چون بعدا چیزایی زیادی پیدا نمیکنن تا حرف بزنن دوستتون قبل اینکه این آقا انقد توجه نشون بده رد کرده و به دلش نبوده به دلایلی الان بخاطر اصرار مکرر یذره مردد شده که عادیه بنظرم بازم مشاوره برن و جلو مشاوره دوستتون ایندفعه مشکلش بگه به حرف یه مشاور اکتفا نکنن امیدوارم تصمیم درست بگیرن در نهایت

بی سواد در قرن بیستم و یکم فردی نیست که توانایی خواندن و نوشتن ندارد؛ بلکه فردی است که نمی‌تواند بیاموزد، آموخته‌های های قبلی را فراموش کند و آن را با آموزه‌های های جدید جایگزین کند.                             _آلوين تافلر
چندين بار هم گفته نه ولي دوباره پيگيري ميكنه اخه خب بچه هم نيستن هيچ كدومشون

همینم باز نشونه بدیه چون آقا انگار نمیتونه جواب نه بشنوه و به تصمیم دوستتون احترام بذاره

گلم شما تجربه همچین مشکلو دارین ؟ اخه منم با خواستگار سنتیم نتونستم ورتباط برقرار کنم  یه جور ...

ازدواج نه اما کراش اره

من رو یکی کراش شدید داشتم طوری که خودم رفتم بهش پیشنهاد دادم 

بعد اتفاقا قبول کرد اما اصلاااا نوع حرف زدنش به دلم ننشست دلم میخواست عوق بزنم😂

بازم اگر تفاوت خیلی زیاده جوری که ایشون فکر میکنن تو یه دنیای دیگه آن از نظر فکری نشونه مثبتی نیست چ ...

فكر و رفتار پسر بد نيست و خب پسر سالم و سر به راهي بوده كه همش به فكر كار و درس بوده

و قطعا همچين شخصيتي شايد نتونه تعامل ايده الي با خانم داشته باشه

تفاوتشون به اين صورته

وگرنه بنيان فكري يكيه

2706