2737
2734
عنوان

هدف از دوست پسر داشتن

212 بازدید | 17 پست

سلام

بعضی دخترا دوس پسر دارن

بعصی پرا دوست دختر

ولی یه مطلبی رو بهتون بگم

هدف از داشتن رل میتونه سه تا چیز باشه

اول تنهایی

دوم‌نیاز

سوم جو دوستان

اولی خب من حرفی ندارم راجبش چون مقصر شما نیستی و خانواده و جامعه هست

دوم اگه قناعت نکنی کلات پس معرکه اس 

سوم جوگیر بشی که اینم میشی یه ناشی که مث بمب انتحاری میمونه و از سر نابلدی معلوم‌نیس تهش بکجا میکشی

خواهشا خواهشا بخاطر نیاز اینکار و نکنین

وقتی تو نمیتونی بخاطر نیازت جلو خودتو بگیری

مطمءن باش که بعد تاهل هم همینا سرت میاد

چون وقتی اراده ضعیف باشه هر چی پیش بیاد باز تو توان مقابله باهاشو نداری

اگه همون اول جلو خودتو گرفتی که گرفتی 

نتونستی دیگه خیلی سخته بتونی جمش کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی اوقات خوبه اگر مدیریت کنی باعث میشه خیلی چیزا یاد بگیری

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
2740
یکی دیگم هست که ممکنه عاشق هم شن و بعد رل بزنن و شرایط ازدواج نداشته باشن 

خب تا کی شرایطشو ندارن؟

ادم وقتی میبنه یه کوچه بن‌بسته توش میره؟

از اول نمیره که مجبور شه دوباره برگرده

میدونی چقد زحمت داره؟

فک کن من عاشق سلنا گومز بشم

داراییمو بفروشم برم باهاش رل بزنم

بعد فقط پول یه جایی خوردنشو نتونم بدم

این غیر اینکه زندگی منو نابود کنه فایده ای داره آیا؟

حرفت قبول ندارم من ب عنوان ی انسان‌دوس دارم و میخوام با یک مرد ارتباط باشم ولی نمبخوام زیر بار مسیولیت ازذواج و هزارتا مسئله اش برم برای همین با یکی دوس میشم 

واقعا چرا ی آدم باید نیاز طبیعی وجودش رو‌ سرکوب کنخ؟

اگر سوالی راجع به باشگاه یا ورزش داری ازم بپرس،در خیلی از موارد چون حوصله طرف مقابل رو ندارم اصلا اعلانش رو‌ باز نمیکنم و نخونده پاک میکنم خودت رو اذیت نکن بانو
به مقایسه میکشه

مقایسه گاهی وقتا خوبه

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
خب تا کی شرایطشو ندارن؟ ادم وقتی میبنه یه کوچه بن‌بسته توش میره؟ از اول نمیره که مجبور شه دوباره ب ...

خیلی غیر منطقی حرف میزنی انگار امروز کات کردیا 😂

عشق مگه حرف حالیشه 

ببین تو سلنا رو میشناسی میدونی معروف و پولداره پس میدونی دوست داشتنش به رل و ازدواج ختم نمیشه

ولی مثلا یکیو تو کلاس دیده باشی عاشقش شی و تو نمیدونی اون طرف کیه چیکارس پول داره نداره شرایط داره نداره 

وقتیم پیشنهاد میده خب صددرصد قبول میکنه

حرفت قبول ندارم من ب عنوان ی انسان‌دوس دارم و میخوام با یک مرد ارتباط باشم ولی نمبخوام زیر بار مسیول ...

کاش همیشه ادم ۲۰ ساله بود و خوشگل

ولی پیری هست

تنهایی هست زشتی پیری هست مشکلات هست

نیازتو سرکوب نکن

ولی آیا مشکل فقط همین یدونس؟

طبیعت اجتماعی و نیاز اجتماعی بشر چی‌پس؟

2706