2777
2789

سلام اینا همه چیزایی عه که من شخصاً تجربه کردم

عذاب کشیدم

گریه کردم 

روحم آزار دید و زخمش موند

اینارو بخون که نشی یکی مثل من:)!

(۱)هیچکس رفتارای غلطی که باهاش رشد کرده رو نمیتونه عوض کنه

اگه کسی رفتاری داره که خوشت نمیاد نگو من درستش میکنم

نگو من میدونم چجوری خوب کنم رفتاراشو

هرگز 

هرگز هرگز درست نمیشه!!!!

(۲)خانواده خیلی تاثیرگذارن

به خانواده فرد مقابلت خیلی توجه کن خیلی!!

(۳)عاشق نشو کور کورانه

عشق الکیه...با منطقت پیش برو

آدم درست حسابی رو انتخاب کن و بهش محبت بده!!

اینجوری نباشه که بدونی طرف بده...بهت توهین میکنه...همش مجبوری آویزونش باشی ولی چون عاااشقی بمونی

جایِ اینکه رویامو پازل بچینم ترجیح میدم حقیقتو  واضح ببینم

(۴)روابط سطحی قبل از ازدواج(دوستی،رل) هیچ فایده ای نداره بلکه یه کوله باری از ضرر و عذاب وجدان برات به همراه میاره

(۵)نذار هیچ کس و هیچ چیز 

روی درس،کار،ورزش و زندگیت اثر بذاره!!!!

بعداً بدجور پشیمون میشی...بدجور

(6)به آدمایی که در سطحت نیستن محبت زیادی نکن( لِوِل فکری و ارزش هاشون و حتی سطح خانواده و جایگاه فردی و اجتماعی طرفت)

وگرنه آخرش بهت میگن تو چقدر سطح پایین بودی که من برات این همه ارزش داشتم!!!

دیدم که میگمااا:)))

ممنون:)

سلام سلااام! عزیزی ک داری امضای منو میخونی؛ امیدوارم حال دلت ده از ده باشه❤این منم! یه دختر ایرانی دهه هشتادی که دلش پر از امید به آیندس😍🦋امید به ساختن یه کشور قوی... یه ایران سربلند... یه جامعه ای که از نظر اقتصاد و فرهنگ و مهربونی رد خور نداشته باشه💚 با اینکه میدونم شرایط سخته! ولی مگه ادما تو همین شرایط سخت نباید خودشونو نشون بدن؟! راستی! من اگر برخیزم،تو اگر برخیزی،همه (تاکید میکنمممم) همهههه بر میخیزند❤ بیا بدور از کلیشه های مختلفی ک برامون ساختن سعی کنیم ایرانمونو قوی و قوی تر کنیم  کشورمون الان به من و تو نیاز داره! راستی یادم رفت در مورد خودم بگم🙈🌷 از یه نظرایی خیلی شبیه {هستی} تو رمان {جزیره ی سرگردانی} {سیمین دانشور} هستم! اگه این رمانو نخوندی از من ب تو نصیحت ک همین الان دانلودش کنی بخونیش😎✌💚💁‍♀️ و اینک پارسال کنکور دادم و رتبمم خدا رو شکر خوب شده... اگه دوست داشتی و لازم بود تگم کن تا اگه جواب سوالاتت رو میدونستم راهنماییت کنم🤭📚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

(7)برای هیچکس از وقت و زندگیت و احساساتت بیش از حد مایه نذار:)) یجوری نشه که یه سال و نیم زندگیتو بذاری روی خوب کردن یه آدم بعد که زخماش خوب شد...بعد که یه بهترش پیدا شد...بعد که به هدفاش رسید...ولت کنه بره

ببینی عع!!!من با آجرای وجود خودم یکی دیگه رو ساختم...حالا من همه چیمو باختم....حالا من خودمو باختم و اون همه چی داره:)))💔

(8)به هیچیی تو مجازی اعتماد نکن...نه دوستا نه عشقا نه قشنگا نه پلنگا 

همه شون دروغه همش

(9)اولویتت فقط و فقط و فقط خودت باشه رو خودت کار کن 

نیازی نیست تو مشکلات و دردا و غمای بقیه رو رفع کنی

(10)توضیح اضافی نده 

اگه اشتباهی نکردی

اگه مقصر نیستی حتی یه کلمه هم توضیح نده

کسی که رفیقِ قلبت نباشه حتی با شنیدن منطقی ترین توضیحات ، بازم اونارو قبول نمیکنه...

و اونی که رفیقه اصلاً نیازی به توضیح نداره:)

(11)ببین منو

هیچکس بدون منفعت کنارت نیست

یکی منفعتش اینه که از تنهایی درآد

یکی بخنده پیشت، یکی وقتش پر شه

نمیدونم...هرکی یه منفعتی داره به هر حال

حتی عزیز ترینت...حتی اونی که از همه بهت نزدیک تره

منفعتشون تموم شه میرن

عادت کن به این قضیه

سالایی که پیش رو داری پر از رفتن آدمایی عه که باهاشون یه دنیا خاطره ساختی:)

قوی شو

یاد بگیر تنهایی خودتو بِکِشی بالا🤝

(12)هرکی گفت «دوستت دارم» باور نکن

اکثراً هجوم هورموناس😅اهمیت نده و رد شو

با پسرای همسن خودت اصلااااا رابطه برقرار نکن

از تو بچه ترن و فقط عذاب میکشی

بذار یکم بزرگ تر شی

عالی❤

سایت چند دسته آدم داره(۱ اونایی که دنبال دعوان ینی تو حتی بگی طرف انقد بی فرهنگه انگار از چلغوز آباد اومده سریع میان میگن:《واقعا نمیفهمم مگه چه بدی از چلغوز آبادیا دیدین اوناهم انسانن یکم ادم باشید》(۲ اونایی که ادعای روشن فکریشون میشه مثلا طرف میاد میگه از دوس پسرم حاملم اونا میگن عیب نداره تو که گناه نکردی نیاز طبیعی انسانه برو بچرو سقط کن)(۳اونایی که پاچه خوارن هرچی میشه زرتی نی نی یار تگ میکنن)(یه عده هم هستن که کلا انرژی منفین یه جور میان میگن آی بدبختم انگار ما خودمون علی بی غمیم)(۴ این دسته خیلی رومخن اونایی که طرف قضیه مرگ و زندگیشه میان میگن ن نمد عه عجب آخی خب یکی نیس بگه بابا آدم درست اینایی که تو میگی ب چه دردش میخوره خودشاخ پندار خفن)(۵ اونایی که خودشان را برای پربازدیدی جر میدهند)(۶ کاربر های محترمی که جواب سوالتو میدن بدون نمک ریختن)(و در آخر اونایی که چندین ساله عضون ولی تعداد پستاشون ۵ تا دونه نمیشه(خیلی مظلومن)قصه ی ما به سر نرسید کلاغه به خونش نرسید😐🍃

دوستای خوشگلم اگه جایی نظر متفاوتی دارین

یا چیزایی هست که خودتون تجربه کردین 

حتماً بگید❤️

نذاریم دردا تکرار شن:)

میشه بگی شما خودتون چند سالتونه؟

سلام سلااام! عزیزی ک داری امضای منو میخونی؛ امیدوارم حال دلت ده از ده باشه❤این منم! یه دختر ایرانی دهه هشتادی که دلش پر از امید به آیندس😍🦋امید به ساختن یه کشور قوی... یه ایران سربلند... یه جامعه ای که از نظر اقتصاد و فرهنگ و مهربونی رد خور نداشته باشه💚 با اینکه میدونم شرایط سخته! ولی مگه ادما تو همین شرایط سخت نباید خودشونو نشون بدن؟! راستی! من اگر برخیزم،تو اگر برخیزی،همه (تاکید میکنمممم) همهههه بر میخیزند❤ بیا بدور از کلیشه های مختلفی ک برامون ساختن سعی کنیم ایرانمونو قوی و قوی تر کنیم  کشورمون الان به من و تو نیاز داره! راستی یادم رفت در مورد خودم بگم🙈🌷 از یه نظرایی خیلی شبیه {هستی} تو رمان {جزیره ی سرگردانی} {سیمین دانشور} هستم! اگه این رمانو نخوندی از من ب تو نصیحت ک همین الان دانلودش کنی بخونیش😎✌💚💁‍♀️ و اینک پارسال کنکور دادم و رتبمم خدا رو شکر خوب شده... اگه دوست داشتی و لازم بود تگم کن تا اگه جواب سوالاتت رو میدونستم راهنماییت کنم🤭📚

اینو ک میگم نگید نوجوونی ، بچه ای 

۲۲ سالمه دو بار نامزد کردم و اعتقادم این بود با عقل باید برم جلو ، دل عشقمو شکوندم 

و بعدش هر دو نامزدیم بهم خورد البته خودمم دوسشون نداشتم و دلم پیش همون عشق سابقم بود

.

بعد باز برگشت فهمیدم اونم چقد دوسم داره و نمیتونه فراموشم کنه منم نمیتونم هیچ مرد دیگه ای و به جز اون کنارم تحمل کنم

.

وقتی اون نامزدم کنارم بود چندشم میشد وقتی بهم نزدیک میشد بهم دست میزد.

هنوز به عشقم نرسیدم ولی به خودم و اون قول دادم پاش بمونم 

عقل و احساس رو با هم داشته باشید عقل خالی زندگی رو قشنگ نمیکنه

بابا چقدر شکاک و سخت گیر اینجوری باشه همه باید نفری یه چاقو یا اسلحه دستشون باشه یارو گفت سلام بزن بترکوننش بعد بگن حتما به فکر شومی داشته به من سلام داده

برخیز و بت شکن                 (کاربر آقا)
دوستای خوشگلم اگه جایی نظر متفاوتی دارین یا چیزایی هست که خودتون تجربه کردین  حتماً بگید❤️ ن ...

من 18 سالمه

ب نظرت سن مناسب براب وارد یک رابطه شدن کی هست؟ 

🥀زخم هایم را دوست دارم🥀آنها شاهدان اصلی هستند که چگونه شجاعانه زندگی کردم🥀
اینو ک میگم نگید نوجوونی ، بچه ای  ۲۲ سالمه دو بار نامزد کردم و اعتقادم این بود با عقل باید بر ...

عزیزم

شما از عشقت اگه ضربه میخوردی متوجه حرفم میشدی

اینایی که گفتم همش برای جلوگیری از آسیبه

نگفتم عاشق نشید!!!گفتم کور کورانه عاشق نشید

من قشنگ ترین عشق ممکنه رو تجربه کردم ولی دیدم تهش هیچی نیست وقتی آدمت آدم درست نباشه

2801