2733
2739

احوالپرسی کنم فقط بگم روزت مبارک؟یادم میدیدممنون

واسه نینی دار شدنم صلوات بفرستید..ممنونم😍😍۹۹/۹/۹بهترین روز ززندگیم روزی که تمام آرزوهایم برآورده شده
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738

سلام مامان جان خوبین؟ سلامتین 

چخبرا خیلی دلم براتون تنگ شده انشالله زودتز یه فرصتی شه ببینمتون

زنگ زدم تبریک بگم روز مادر رو خدا سایه شمارو بالاسرمون نگه داره 

اونم این وسطا کلی حرف میزنه تهشم میگی خوشحال شدم صداتونو شنیدم سلام برسونین خدافظ

سلام فلانی حالتون چطوری حال بقیه رو بپرس بگو ز زدم روزتون رو تبریک بگم دو تا هندونه هم بذار زیر بغلش و تمام

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤

سلام مامان خوبین؟

اگه پدر شوهرت زنده بگو بابا خوبه؟

چطورین ؟

چیکارا میکنین؟؟

صبر کن جوابتو بده

بعد بگو روزت مبارک انشالله سالم و سلامت باشین

و...

من یه دختر شمالییم😎 که از بچگی یاد گرفتم که برا هدفم بجنگم😎تا بهترین ها سهم من بشه😎 یاد گرفتم به خودم احترام بزارم تا بقیه بهم احترام بزارن😎 رشته ورزشی مورد علاقم تکواندوعه😎 روحیه جنگندگی رو دوست داشتم و دارم😎برا خواسته هام میجنگم تا به دستشون بیارم😎من هدف کمک به شماست اگه حرفی زدم ناراحت شدین از همینجا میگم معذرت میخوام 💫شاید تویی که الان داری این امضا رو میخونی من دیگه زنده نباشم برام از خداوند طلب بخشش کن♥️آقایون اعتراض کردنند چرا اسم همه خمیر دندون ها زنونه؟؟ آخه تا ژاله و نيلو هست تو میای غلام نعنایی بزنی؟؟؟🙄🤪🥴
2706