2737
2739
چسب بی بی بگیر از داروخونه  چسب بی رنگ شفافه دبده نمیشه  عالی هم هست

چسب بی بی چیه؟ حتی گوگلم بالا نیاورد

ایشون جیگر منه ❤️@میگن_ک_جذابم ❤️بسپار به خدا هیچیم دیگه نگو،خدا میدونه تو نمیدونی💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب دردتحمل میکنم اخه حرف مردم خیلی ناراحتم میکنه شرایط عملم ندارم دکترامیگن تغییرخاصی نمیکنه ...حالا ...

اره خب قشنگ میشه ولی موقته 

ایشون جیگر منه ❤️@میگن_ک_جذابم ❤️بسپار به خدا هیچیم دیگه نگو،خدا میدونه تو نمیدونی💚
2738

چسب لیفت

...گر نباشد رنگ رویا به چه دل باید سپرد/!؟...                            ( گفت چشم تنگ دنیا دوست را                                               یا قناعت پرکند یا خاک گور ._.                                                    خب لازم شد بگم ک من متولد ۸۸نیستم و این عددو برای اوکی شدن کاربریم همینجوری الکی گذاشتم لطفا هی نگید متولد ۸۸ام(با تشکر)😂❤

گلم سن عمل بینی برای هرکی متفاوته مخصوصا دختر 

اگ دختر هم قد مادرش باشه سه سالم از بلوغش گذشته باشه و از لحاظ چک غضروفا شکل کامل گرفته باشن میتونن عمل کنن

این حقیقت هرگز عوض نمیشد ما به خودمان مربوطیم :))) من همونم که میرسم به هرچیزی که بخوام :)))                     جایی که عشق باشد معجزه هست :)))
2706