2752
2734
میتونم بپرسم کدوم مرکز رفتید و چقدر هزینش شد؟ 

عزیزم من تابستون همین امسال رفتم کرجم و چون خیلی میترسیدم کلی پرس و جو تا با بیهوشی پیدا کردم بالاخره فردیس کرج هست رادیولوژی سارا هزینه شم شد ۱۱۰۰ بدون بیهوشی ۳۵۰بود ولی شوهرم چون دید خیلی میترسم گفت فدا سرت رفتم و خیلی راضی بودم ولی کمتر جا پیدا میشه با بیهوشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من تابستون همین امسال رفتم کرجم و چون خیلی میترسیدم کلی پرس و جو تا با بیهوشی پیدا کردم بالاخر ...

خداییش بدون بیهوشی فکر کن چقدر استرس و اضطراب داره من فکر کن از فشار روانی که رو آدم قبلش میاد غش کنم 

2731
کدوم شهری نمیتونی با بیهوشی انتخاب کنی

تهرانم منم 6 ماهه اقدام کردم برای بچه دوم نگرفته سنم بالاست نمیتونم وقت رو از دست بدم سونو وازینال دادم تخمک گذاری دارم نرمالم فقط ذخیرم 6 هست فکر کنم مشکل از اونه

اتفاقا دکترم گفت برو ولی خودم دوست ندارم اخه هر دومون کاملا سالمیم فعلا رفتم طب سنتی تا ببینم خدا چی ...

دکتر به من هم گفت ذخیرت بالاست ولی سونو نشون میده نرمالم بدون دارو تخمک گذاری دارم دکترم بهم گفت نیاز به دارو نداری من موندم پس چرا باردار نشدم