2733
2739
عنوان

هعی

44 بازدید | 7 پست

آقا من خب رل زدم بعد الان پشیمونم میگم بهش نمیخامت می‌گه اگه اینطوری کنی میام دم خونتون ال میکنم بل میکنم آبروتو میبرم به نظرتون چکار کنم یه کارایم ازم میخاد

مختصر و مفید بگم بیشتر پسرا فقط حرفن 

اینم ک میگه ال میکنم بل میکنم ببخشیدا ولی چیزشو نداره و بنظرم کاری نمیکنه چون از خانوادت شاید بترسه 

الله...                                                                                          بسم ربِ شهداء...                                                                                     من قهرمآن زندگیم رو تو آیینه میبینم...                             

وا😐😐😐

هیچی ندارم بگم...🙂نباید رل میزدی🙂تنها رات اینه ریسک کنی بگی به درک هر کار خواستی بکن بات نمیمونم

اللهم الرزقنا شهادته فی سبیل الله...میشه این دعا رو در حقم بخونید🌷 لطفا برای روح یکی از  عزیزان درگذشتم صلوات بفرستید..خدایا مارا آن ده که آن به🤲...شکر به آنچه از رحمتت دارم🤲 و شکر به آنچه از حکمتت ندارم...🤲الهی مجازات گناهانم را با عدالتت برمن مده...جزای گناهم را با رحمانیتت محاسبه فرما... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آدرس خونمون رو نداره

حالا هرچی....من بجات بودم ریسکو میکردم میگفتم با ادمی ک به دختر نامحرم دست میزنه کاری ندارم بای  هرکار خواستیم بکن

اللهم الرزقنا شهادته فی سبیل الله...میشه این دعا رو در حقم بخونید🌷 لطفا برای روح یکی از  عزیزان درگذشتم صلوات بفرستید..خدایا مارا آن ده که آن به🤲...شکر به آنچه از رحمتت دارم🤲 و شکر به آنچه از حکمتت ندارم...🤲الهی مجازات گناهانم را با عدالتت برمن مده...جزای گناهم را با رحمانیتت محاسبه فرما... 
ادرس خونمون رو نداره

خب چ بهتر پس کاری نمیتونه بکنه 

بعد خیلی هم واضح کاش نمیگفتی نمیخوامت میتونی بگی ما از لحاظ بعضی چیزا مناسب هم نیستیم...

الله...                                                                                          بسم ربِ شهداء...                                                                                     من قهرمآن زندگیم رو تو آیینه میبینم...                             
2738