2733
2739

من نمی‌دونم آخه این چه کاریه سالی یکبار برامادرت یا همسر کادوبخری ولی کل سال هیچ محبتی و توجهی بهش نکنی بنظرم ما آدما باید همیشه بهم محبت کنیم احترام بزاریم توجه کنیم گاهی اوقات هدیه بخریم مهم دوست داشتن ازته قلبه .

دلخوشی فقط .

خوبش اینه بزنی برقصی :(

وگرنه بابام میگه قبل انقلاب روز مادر پدرو .... نبودش .

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
منم بش گفتم کادو نخر زمانی ک نیاز دارم میخرم. وقتی هروقت بخوام همسرم برام هزینه میکنه نیازی ب این کا ...

بهترین کار همینه شوهر منم همیشه بهم هدیه میده یا هروقت بخوام برامیخره

اصلا منظور حرفم این نیست

والا این مناسبتاهم نباشن زندگی از این یکنواختی یکنواخت تر میشه😂حرف شما درسته باید همیشه خوب باشیم باهم ولی مناسبت ها هم جای خودشونو دارن

خدایا مراقب آدمهای خوب زندگیم باش...
2706