2737
2739
عنوان

روز زن چی کادو گرفتین

| مشاهده متن کامل بحث + 1431 بازدید | 74 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ن بابا ازدواج سنتی چون ما روستا زندگی میکنیم !۳سالمیومدخاستگاریم جواب رد دادم دراخرب اجبارخانواده مج ...

چقدر بد

یکم تو تاپیکها بگرد اول زندگی هستی خیلی از تاپیکها خوب راهنمایی میکنن از اولش زندگیتو خوب بساز

نشدنی نیست

خرش کن با محبتت

چند سال بعد میبینی موم شده دستت

ن بابا ازدواج سنتی چون ما روستا زندگی میکنیم !۳سالمیومدخاستگاریم جواب رد دادم دراخرب اجبارخانواده مج ...

مزدا اهل تلافی ان

حتما اون سه سال ک ناز اوردیو نمیخاستیشو داره جبران میکنم بس ک خرن

2728
دخترم روز ت مبارک ان شاء الله خوشبخت بشید ولی حتما پیش مشاوره برید شما انتظارات و توقعات متفاوتی دار ...

مشکل اینه اون اصلا مشاوره قبول نداره میگه خودم دانای کلم زیربار حرف هیچکس نمیره ۱۰ماه نامزد بودیم تا الان ی بار نتونستم متقاعدش کنم مجبورم خودم کوناه بیام جوون نشده پیرشدم رفت

زندگی درد قشنگی ست ک جریان دارد💔
من هیچ هیچ هیچ علاقه هیچ عشق هیچ ففط من خرساده احمق خنگ .... بودم ک 1ماع پیش کادوی روزمردبرای ...

الهیییییی

اشکال نداره عزیزم.هرکی در حد شعور خودش رفتار میکنه.ناراحت نباش.تو هیچ نیازی به کادو اون نداری فقط میتونست علاقه و عقلش رو نشون بده که یا بلد نیست یا نداره

عاقبت یک روز مغرب محو مشرق میشود❤عاقبت غربی ترین دل نیز عاشق میشود🌹شرط می بندم زمانی که نه زود است و نه دیر❤مهربانی حاکم کل مناطق میشود🌹

ماوضع مالیمون اینماه خوب نبود، چون تازه زایمان کردم ی دسته گل برامن خرید وچون مامانم بعده زایمانم خیلی زحمت کشیدواسمون ی کادو کوچیکم برا مامانم خرید، ولی برا مامان خودش هیچی نخرید خودم ناراحت شدم گفتم چرانخریدی براش گفت وقت زیاده عید عیدی میگیریم

اینم بگم تولدمامانمومادرشوهرم تویروزه، فقط برامادرشوهرم کادوخریدیم

لایک نکن، اعلاناتم پره🤕🥴، براعکسا تگم کنین🤩🥰
صبح زود میره سرکار بهم پیام تبریک داده بود گفت کادوتو شب میدم منتظرم همچنان تا از سرکار بیاد

خداروشکر انشالله خوشبخت بشی گلم قدرشو بدون حتما

زندگی درد قشنگی ست ک جریان دارد💔
2738

فاصله سنی ماهم زیاده با همسرم ولی در حد شما نه اره واقعا ادم همدیگرو درک نمیکنه سعی کن اخلاقشو به دست بیاری من اولا انتظار داشتم همه کارو خودش بکنه بدون اینکه من بگم مثلا من نگم بریم پارک خودش ببره من نگم لباس میخوام خودش بخره من نگم بریم بیرون خودش بگه بعد دیدم من نمیگم اونم براش مهم نیست الان دیگه خودم به زبون میارم و با شوخی به گردنش میزارم که ببرتم گردش یا مثلا برام کادو بخره 

انشالله خدا دامن همه منتظرارو سبز کنه یدونه براشون صلوات بفرستین🙃منم منتطر بودم خدا بهم یه تو دلی داد برا سالم و صالح بودن نی نی منم دعا کنید وصلوات بفرستین 
درسته اما دیگه گذشته با گفتن کلمه چرا ،چ بد  چیزی درست نمیشه فقط دلش سیاه تر میشه عزیزم من ...

آره میدونم فداتشم.

منم اصلا نمیگم چه بد و ....

فقط میگم‌شما و همسرتون بیشتر میتونید همدیگه رو درک کنید نسبت به ایشون و همسرش

شاد باشی گلم

عاقبت یک روز مغرب محو مشرق میشود❤عاقبت غربی ترین دل نیز عاشق میشود🌹شرط می بندم زمانی که نه زود است و نه دیر❤مهربانی حاکم کل مناطق میشود🌹
مشکل اینه اون اصلا مشاوره قبول نداره میگه خودم دانای کلم زیربار حرف هیچکس نمیره ۱۰ماه نامزد بودیم تا ...

مشاوره خودت برو  اشکال نداره  ولی من این روز بزرگ رو مختص خانم فاطمه زهرا می دونم روز تولد این بانو بزرگ هست و هیچ ربطی به گرفتن یا نگرفتن کادو برای خودم نمی بینم  تنها استفاده ای که می تونم داشته باشم از سیره و روش  زندگی این خانم بهره ببرم اینجوری خیر دنیاو آخرت و بهترین کادو رو گرفتم  البته نظر منه نه اینکه من خودم ادعای این جور بودن رو داشته باشم کاش روی معنویات بیشتر کار می‌شد تا ما دیات وظواهر

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم
2706