2737
2739
عنوان

روز زن چی کادو گرفتین

| مشاهده متن کامل بحث + 1431 بازدید | 74 پست

من هیچ

هیچ

هیچ

علاقه هیچ

عشق هیچ

ففط من خرساده احمق خنگ ....

بودم ک 1ماع پیش کادوی روزمردبرای این نرخرگرفتم جلوجلوکلی پول دادم

من گاوبراش کلی هزینه کردم‌تولدگرفتم

این دیوث تولدم منوبی آبروکردجلوخانوادم

خاک هفت عالم ب سرم ک بای احمق عقب مونده سرتاپا عقده زندگی کردم

منومادرشوهرم همین الان یهویی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوست بودین؟ اتفاقا شوهر سن بالا خوبه.من ۲۸,اون ۳۷

عزیزم اختلاف سنی شما ده سال هست

ولی ایشون با شوهرش ۱۸ سال اختلاف سنی داره که واقعا زیاده

عاقبت یک روز مغرب محو مشرق میشود❤عاقبت غربی ترین دل نیز عاشق میشود🌹شرط می بندم زمانی که نه زود است و نه دیر❤مهربانی حاکم کل مناطق میشود🌹
کسی هست ک کادو گرفته باشه؟؟؟

من امسال توقعی نداشتم چون ورشکست شده و حال روحیش خیلی بده

حتی به روش هم نیاوردم تا شرمنده نشه،کادو مادرهامونم از پس انداز خودم خریدم دوتایی بردیم دادیم

امروزدیدم برام گل خریده برای اولین بار

من هیچ هیچ هیچ علاقه هیچ عشق هیچ ففط من خرساده احمق خنگ .... بودم ک 1ماع پیش کادوی روزمردبرای ...

منم چندسال پیش براش کادو گرفتم ازاون سال هرسال بهش میگم یه تبریک خالی میگفتی میگه روزمادرهدنه تو

زندگیه دیگه آدم میسازه تقدیرمیخنده
2740
دوست بودین؟ اتفاقا شوهر سن بالا خوبه.من ۲۸,اون ۳۷

ن بابا ازدواج سنتی چون ما روستا زندگی میکنیم !۳سالمیومدخاستگاریم جواب رد دادم دراخرب اجبارخانواده مجبور ب ازدواج شدم

زندگی درد قشنگی ست ک جریان دارد💔
عزیزم اختلاف سنی شما ده سال هست ولی ایشون با شوهرش ۱۸ سال اختلاف سنی داره که واقعا زیاده

درسته

اما دیگه گذشته

با گفتن کلمه چرا ،چ بد 

چیزی درست نمیشه

فقط دلش سیاه تر میشه

عزیزم منظورم ب شما نیست

قلب تون نمیشکنه با این رفتارها؟؟؟

دخترم روز ت مبارک ان شاء الله خوشبخت بشید ولی حتما پیش مشاوره برید شما انتظارات و توقعات متفاوتی دارین با توجه به اختلاف سنتون  ولی با مشاوره می تونین کنار هم خوش باشین   نذار کارتون به بحث و دعوا و قهر کشید شه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم

😩بی شعورن دیگه😑هیچی از صب تبریک هم نگفته بود الان از سزکار اومد شوخی میکرد باهام اعصابمو خورد میکرد منم گفتم میبینم اینم کادوته اونم از جیبش یه ۵٠در اورد داد بهم منم گفتم تبریکم نگفتی بعدشم تبریک گف منم گفتم نمیخواااااااامنمیخواااااااام😐 بی تربیت

انشالله خدا دامن همه منتظرارو سبز کنه یدونه براشون صلوات بفرستین🙃منم منتطر بودم خدا بهم یه تو دلی داد برا سالم و صالح بودن نی نی منم دعا کنید وصلوات بفرستین 
2706