2733
2739

من با گوشی کار میکنم نی نی سایت اینستا ساعت ها میچرخم تو مجازی تا حال بدم فراموشم بشه و بهش فکر نکنم

قیافه من🔫😑😑وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته 🔫😑الویه خوردم، تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره😲 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . وقتی باد پرده رو تکون میده نوار سربی پرده واسه جنین ضرر نداره؟ ذراتش توی هوا معلق بشه😫😫😫بچه فامیل با لیزر اسباب بازیش نور انداخت روم واسه بچه ضرر نداشته باشه🤦‍♀️ مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم این کارو میکنم ولی دلم آروم نمیشه ناراحتیم ادامه دار میشه الان یک هفته است اوضاع همینه

فقط خدا میتونه دلتو اروم کنه و بعد اهنگ کردی شادددددددد  

کاش مےشُـد خَنـدِه هاتـو سِیـو کَـرد واسِـہ هَمیشِـہ..:)
2738
من خیلی حالم بد بود خیلی خیلی اما فقط خدا کمک کرد که از اون حاله خراب نجات پیدا کنم

خداروشکر که مشکلت حل شد عزیزم ❤

من دیگه کلا انقد ناراحتم و گوشه گیر شدم فکر میکنم افسردگی گرفتم

خداروشکر که مشکلت حل شد عزیزم ❤ من دیگه کلا انقد ناراحتم و گوشه گیر شدم فکر میکنم افسردگی گرفتم

مرسی گلم همچنین...نه چرا افسرده شی شاد باش دنیا ارزششو نداره بخدا منم اوایل خیلی درد میکشیدم و مشکلم بزرگ بود اما کم کم بهتر شدم

مرسی گلم همچنین...نه چرا افسرده شی شاد باش دنیا ارزششو نداره بخدا منم اوایل خیلی درد میکشیدم و مشکلم ...

من بیشتر از همه چیز تنهاییم حالمو بد میکنه تنها که میشم میرم تو فکر و به مشکلاتم فکر میکنم به اینکه حتی یک دلخوشی کوچیک دیگه ندارم و برام نمونده 

من بیشتر از همه چیز تنهاییم حالمو بد میکنه تنها که میشم میرم تو فکر و به مشکلاتم فکر میکنم به اینکه ...

منم کنکوری ام وقتی میرفتم درس بخونم همه مشکل و سختیایی که کشیدم اما مشاورم گفت یه مدت تنها نباش و پیشه خانوادت درس بخون خیلی تاثیر داشت

منم کنکوری ام وقتی میرفتم درس بخونم همه مشکل و سختیایی که کشیدم اما مشاورم گفت یه مدت تنها نباش و پی ...

عع منم پشت کنکوری ام خب ولی اونجا تمرکز ندارم خیلی شرایط روحیم بده نمیدونم اصن چکار کنم کنکور هم یک مشکله بزرگ شده برام نمیتونم بخونم اصلا انقد تنها بودم درون‌گرا شدم نمیتونم مشکلمو به کسی بگم 

عع منم پشت کنکوری ام خب ولی اونجا تمرکز ندارم خیلی شرایط روحیم بده نمیدونم اصن چکار کنم کنکور هم یک ...

منم خیلی درونگرام

2706