2737
2739
عنوان

خطاب به bf😕

93 بازدید | 13 پست

ما با هم تقریبا همکاریم . هم رشته ایم .البته من دانشجو هم هستم و کار میکنم ولی اون دکترا داره .

چند ماهه باهمیم ولی خسته شدم دیگه چون قبل دوستی هم میشناختمش چند یکی دو سال میخوام اگه منو میخواد ازدواج کنیم. حوصلم سر میره دیگه .عروسی دلم میخواد😅😅

چه طوری بهش بگم نامحسوس که اگه میخوای سریع تر بیا خواستگاری؟

چی بگم؟ اصلا بگم؟ نگم؟؟ 

اگه کسی تجربه داره بگه چه حرکتی زده؟

خلاصه کنم: چگونه دوست پسر خود را به شوهر تبدیل کنیم؟🤣🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه روز بهش بگو مهمون داریم پنجشنبه  بعد هی ابراز استرس کن و این حرفا و ابراز ناراحتی   بعد اگ پرسید کیه مهمونتون نگو بهش  بگو نهههههه نمیخام ناراحت بشی توام       میان و میرن دیگ ....... بزارراصرار کنه  که همون کیه بعد بگو  میخان بیان خواستگاریم  .... فهمیدی؟

2740
تابلو نشه بفهمه؟ 😅😅🤣

مثلا زنی ها از ظرافت ها و سیاست های زنانت استفاده کن خیلی  مویی زیر زبونش بکش دیگ با همین داستان خواستگار داشتن   اگ بخادت ک بالاخره یه حرکتی میزنه نخوادتم ک هیچ ری اکشنی نشون نمیده  

مثلا زنی ها از ظرافت ها و سایت های زنانت استفاده کن خیلی  مویی زیر زبونش بکش دیگ با همین داستان ...

آها اها باشه باشه از فردا میرم تو کارش 

راستش یا بار اوایل گفتم تو تصلا نمیتوای منو وگرنه میگرفتیم لا شوخی گفنم🤣🤣🤣

ولی جدی گف لوکیشن بفرست بیایم😂😂😂

آها اها باشه باشه از فردا میرم تو کارش  راستش یا بار اوایل گفتم تو تصلا نمیتوای منو وگرنه میگر ...

بعدم عزیزم ب شرایطش نگا کن دیگ  خودت  بزار جای اون ببین شرایط ازدواج داره؟؟ ولی به هیچ وجه خودتو کوچیک نکن اصلا ک بگی بیا منو بگیر  چون از چش میوفتی بعدم راز تبدیل دوس پسر شوهر اینه ک همیشه تشنه بزاریش  و به راحتی نری بیرون باهاش   دلبر باشی در عین حال و کاری کنی قند تو دلش آب شه و از همه مهم تر هیچوقت دیت خونه و  کار های  مثبت ۱۸ نزاری باهاش