2733
2739
عنوان

روز زنم مبارک نیست !

1133 بازدید | 68 پست

سلام به همه خانم ها و مامانای نازنین 

روز شما مبارک ...  

من مامان یه پسر و دختر ناز و کوچولو ام 

زندگیم خوبه اما هر چند ماه یکبار طوفان به پا میشه و همه چی رو خراب می کنه ، فقط خدا می دونه که من گناهی ندارم شوهرم قابل پیش بینی نیست و سر یک مسئله ی کوچیک ، ممکنه عصبانی بشه و یا همه چی رو خرد کنه یا منو کبود کنه . توی این چند سال هم ، پیش خانوده ها حرفی نزدم طوری که فکر می کنند من خوشبخت ترین زن روی زمینم . سه روز پیش پسرم رو کتک زد من فقط رفتم ازش دفاع کنم و گفتم چرا... اومد تو اتاق چندین بار محکم تو سرم زد ، به شدت سردرد و سرگیجه دارم ، نمی تونم راه برم . البته سی تی اسکن چیزی نشون نداد ولی خدا به بچه هام رحم کرد . دریغ از یه معذرت خواهی ، همش به خاطر تربیت خانوادگی ... بگذریم ! من بهش گفتم به خدا سپردم تا اون دنیا بین ما حکم کنه.  امروز به خاطر بچه هام زنده ام همین . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای بابا 😔

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
2728
2738

اگه یبار بچه هارو بزاری و بری بترسونیش تا پای طلاق ببریش به گوه خوردن می افته دیگه همچین غلطی نمیکنه تقصیر خودته ک مثل مظلوم ها ساکتی کاریش نداری 

تا مظلوم نباشه ظالمی هم وجود نداره

و یه پیشنهاد خواهرانه دارم برات ، حتما بابت کتک زدنش یه نامه از پزشکی قانونی داشته باش اگه نتونستی بری با کلانتری تماس بگیر بیان صورتجلسه کنن

نشی مثل من که شوهرم میگه اگه میتونی ثابت کن ، چون من قصدم زندگی بود هیچوقت نرفتم برای شکایت واینا

ما زنا خیلی بدبختیم ک شانس نداریم نمیدونم چون مرد هستن و اونو....... دارن باید حتما حکم رانی کنن و اینجوری مارو کتک بزنن حیف روزهایی ک بخاطرشون هدر دادیم حیف احترام هایی ک بهشون گذاشتم حیف ولی ماهم خدایی داریم خداجای حق نشسته

الهی دستش قلم سه وقتی عصبانیت معوذتین بخون فوت کن وحشیگریش فروکش کنه بعد که آروم شد جوابشو راحت بده زود نبخشش چه عذرخواهی بکنه چه نکنه تحریمش کن تا ادب بشه

بِحَقِّ الْحُسَیْن                                                            ‌‌                           اللّهمَّ عَجِّلْ لِوَلِیِّکَ.الْفَرَجْ                                                 🖤🖤🖤🖤                                                                       دعای من در              روضه ی                                                                       ابا عبدالله الحسین علیه السّلام                                                                   فقط ظهور امام زمانم
اگه یبار بچه هارم بزاری و بری بترسونیش تا پای طلاق ببریش به گوه خوردن می افته دیگه همچین غلطی نمیکنه ...

اره دقیقا حرف شما درسته

منم خودم شوهرمو پرروکردم

نباید بخاطر کسی خودت رونادیده بگیری چون نمیگن خوب بودی بدتر دور برمیدارن

2706