2737
2739

خیلی  میترسم از بعد از طلاق،بعدش چجوری بچم رو بزرگ کنم،پسرم تازه 20 ماهه است،کار ندارم،بابام هم همیشه بی پول و بدهکاره،خیانت کاره بابام دوست ندارم برم پیشش،فقط یه مقدار طلا دارم،و جهیزیه کم! و خودم و پسرم ...چیکار کنم،کجا برم،نگین خدا بزرگه،بچم سختش میشه اول زندگی اش سختی و گرسنگی بکشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اول ببین همسرت طلاق میده؟ بچتو میده؟ خونه و سرپناه داری؟

بعد کار پیدا میشه بزنی تو دیوار

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫

گلم طلاق آخرین راه هست خوب فکرهای رو بکن الان تنها نیستی یه بچه هم داری والله الان تو اکثر زندگی‌ها دعوا هست. اگه بچه رو نداد بهت چی؟

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
آشنا کسیو نداری بهت کار بده؟ تحصیلاتت چیه؟ 

لیسانس فیزیک هستم،درسم هم خوب بود،دوسالی هست فارغ التحصیل شدم،قبلا هم ارایشگری میکردم هم خیاطی مبتدی بلدم،اگر بخوام طلاق بگیرم باید برم شهرستان پدرم اینا،خیلی شهر کوچیکیه نمیدونم فرصت شغلی جوری باشه ک بتونم حداقل خرج شکم خودم و پسرم زو دربیام؟24سالمه چیکار کنم

والا من نرسیدشونم😂❤️سلام

بابا ثواب اونم میدی خیلی حال میده بهم وقتی اسمتو میبینم یاد اون گوجه سبزای ترش میفتم  

زیباترین لحظه برای من نفس کشیدن نوزاد چند دقیقه ای تو دستامه  
لیسانس فیزیک هستم،درسم هم خوب بود،دوسالی هست فارغ التحصیل شدم،قبلا هم ارایشگری میکردم هم خیاطی مبتدی ...

میتونی فیزیک درس بدی اگه اونحا آموزشگاه داره یا اینکه خصوصی درس بدی، آرایشگری هم میتونی بری همون شهر ببینی تو آرایشگاه ها کار میدن یا ن اگرم سرمایه داری یا آموزشگاه بزنی یا آرایشگاه بازم کارای آزاد زیادی هست 

مثلا اینجا یه چیز خیلی خفن نوشتم حال کنی😎😁
2706