2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا گرفته خوابیده نه یه بوسی نه بغلی نه اینکه بگه ببخشید چیری برات نخریدم هیچی دوسدارم بیوفتم روش ت ...

توام برا روز مرد کاری نکن 

اگه عقلش میرسید کاری می‌کرد ، نکرده ولش کن زوری چیزی نخواه ازش حال نمیده دیگه به آدم 

بخدا گرفته خوابیده نه یه بوسی نه بغلی نه اینکه بگه ببخشید چیری برات نخریدم هیچی دوسدارم بیوفتم روش ت ...

تو هم فک کنم مثل من طاقت قهر نداری سعی کن نری مثل شوهر من عادتش شده از بس من رفتم سراغش برا آشتی نرو محلش نزار برو برا خودت کاراتو بکن عین خیالتم نباشه 

2728
2738
توام برا روز مرد کاری نکن  اگه عقلش میرسید کاری می‌کرد ، نکرده ولش کن زوری چیزی نخواه ازش حال ...

اره منم نمیخوام اصلا انتظار کادو نداشتم تزش ولی دیشب دو سه بار گفتم استوری بزار آخه فامیلش حرف در میارن برادرسوهرام گذاشتن این نزاشتن میگن لابد زنشو دوست نداره

ی دسته گل 

مهربان بسیار دیدم...هیچکس مادر نبود...               پسرم عاشقتم، عاشقی و دوست داشتن و با وجود تو یاد گرفتم...❤                                                        مرا از دور تماشا کن.... من از نزدیک غمگینم...              
2706