2297
عنوان

چرا من بزرگ نمیشم اخر شوهرم رو سکته میدم بیاین بگم ماجرا چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 2139 بازدید | 79 پست
حس کردم خدا اینا رو برا هم ساخته بود چون شوهرم خیلی مرد خوبیه هم از نظر قد و چهره هم اخلاق .از نظر ا ...

اسی اسی وای اسی 

الان سر خودم میزنم به دیوار 

نظرت چیه بری طلاق بگیری و خطبه عقد این دو تا رو بخونی 

روی شوهرت غیرت داشته باش یکمی 

این فکرا چی هست می‌کنی 

ای روشنی نور✨ای روشنی بخش نور🌿ای آفریننده ی نور✨ای گرداننده ی نور🌿ای به اندازه ساز نور✨ای روشنی هر نور🌿ای روشنایی پیش از هر نور✨ ای روشنایی پس از هر نور🌿ای روشنایی بر فراز هر نور✨ ای نوری که مثل تو نوری نیست🌿 جز استاتر کسی ریپ نزنه خصوصا در مسائلی که نظر من با شما فرق داره-من فقط نظرم با تو فرق داره دشمنت که نیستم پس احترام خودت رو نگه دار 💛💜💜BTS💜💜 BTS and ARMY forever 😍🥺 تهیونگ نی نی سایت می باشم 😃😃 مخالف سرسخت نژاد پرستی و طرفدار برابریِ جنسیتی 😎🌿✨

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الانم بهش پیله کردم باهاش قهرم 

ب قسمت اعتقاد داری ؟

تو و شوهرت براهم بودین از همون اول که خدا همسرتو افریده خاکتونو از یجا برداشته 

زندگیم بهم ریخته و اشفته اس میشه لطف کنی برا روبراه شدن زندگیم یه صلوات مهمونم کنی ...الهم صل علی محمد و آل محمد و ال محمد ❤ایشالا که تاثیر و برکتش به خودت برگرده 
حالا نامزد من همون اول اومد بهم همه چیزو گفت  در صورتی که بهش گفته بودم من فوق العاده حساسم نگ ...

خیلی اشتباه کرد خییییییییلی

آرزو کـن. . . . گـوش های خـدا پـر از آرزوست. . . . و دسـت هایش پـر از مـعجـزه. . . . شایـد بـزرگتـرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجــزه ی خــدا» باشـد . . خدایا  مگه قهری ، مگه قهری ، مگه قهری ، نگو دوبــاره صبر کن که دیگه نمونده صـبـری ، خدایا کمکم کن، تو خدای همه ی مردم شهری .....
2306

دختره با کی ازدواج کرد؟ شوهرش شبیه خودشه؟ 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
خیلی اشتباه کرد خییییییییلی

اره واقعا من خیلی حساسم خودمم دوست پسر نداشتم 

بعد این اومد همه چیزو با جزئیات گفت 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

پیله ات را بگشا تو به اندازه پروانه شدن زیبایی 🦋

همونطور برا دخترا خواستگار میاد پسرها هم میرن خواستگاری 

الان مهم هست که تو رو انتخاب کرده الکی زندگی تو خراب نکن با فکرای پوچ

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2050
حس کردم خدا اینا رو برا هم ساخته بود چون شوهرم خیلی مرد خوبیه هم از نظر قد و چهره هم اخلاق .از نظر ا ...

چقد همه چیزو سخت میکنین ، من تو عروسیم دوتا از دوس دخترای شوهرم بودن ، یکیشون فامیلشون بود ، یکیشونم خاهر دوست شوهرم ، هر دوشونم تو فیلم عروسیم هستن و کلیم رقصیدن ، من چرا غصه بخورم ، خودمم مجرد بودم دوس پسر داشتم ، مهم اینه حالا من تو زندگی شوهرمم

خودتونو دوست داشته باشین😊😊😊😊

حرفایی که میزنی ریشه در بی اعتماد ب نفسی خودت داره ... همه قرار نیس با حجاب باشن همه قرار نیست از ما خوششون بیاد ولی اگر خودم خودمو دوس داشته باشم اعتماد بنفس داشته باشم  بقیم منو دوس دارن . خودت ادمی رو در نظر بگیر ک اصلا خودشو دوس ندارهگ پس توام اونو دوس نخاهی داشت ..... یکم بزرگ فکر کن. مهم نیس چی میخواسته مهم اینه ک الان تورو داره. انقد سوال پیچش نکن ارامشو ازش نگیر بخدا ارامش و ازش سلب کنی بهت خیانت میکنه. ازت فراری میشه

2051