2726
عنوان

چرا من بزرگ نمیشم اخر شوهرم رو سکته میدم بیاین بگم ماجرا چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 2323 بازدید | 79 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد ده سال چه اهمیتی داره؟؟

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
نباید میپرسیدی اشتباه کردی ، چرا بیل میزنید باغچه ی همو؟ حالا خوب شد ؟ من دفترچه خاطرات عاشقانه شوهر ...

حالا نامزد من همون اول اومد بهم همه چیزو گفت 

در صورتی که بهش گفته بودم من فوق العاده حساسم نگو 

الان فقط خودش اذیت میشه چون همیشه بهش میگم 

پیله ات را بگشا تو به اندازه پروانه شدن زیبایی 🦋
2728
حس کردم خدا اینا رو برا هم ساخته بود چون شوهرم خیلی مرد خوبیه هم از نظر قد و چهره هم اخلاق .از نظر ا ...

اسی اسی وای اسی 

الان سر خودم میزنم به دیوار 

نظرت چیه بری طلاق بگیری و خطبه عقد این دو تا رو بخونی 

روی شوهرت غیرت داشته باش یکمی 

این فکرا چی هست می‌کنی 

ای روشنی نور✨ای روشنی بخش نور🌿ای آفریننده ی نور✨ای گرداننده ی نور🌿ای به اندازه ساز نور✨ای روشنی هر نور🌿ای روشنایی پیش از هر نور✨ ای روشنایی پس از هر نور🌿ای روشنایی بر فراز هر نور✨ ای نوری که مثل تو نوری نیست🌿 جز استاتر کسی ریپ نزنه خصوصا در مسائلی که نظر من با شما فرق داره-من فقط نظرم با تو فرق داره دشمنت که نیستم پس احترام خودت رو نگه دار 💛💜💜BTS💜💜 BTS and ARMY forever 😍🥺 تهیونگ نی نی سایت می باشم 😃😃 مخالف سرسخت نژاد پرستی و طرفدار برابریِ جنسیتی 😎🌿✨
الانم بهش پیله کردم باهاش قهرم 

ب قسمت اعتقاد داری ؟

تو و شوهرت براهم بودین از همون اول که خدا همسرتو افریده خاکتونو از یجا برداشته 

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
حالا نامزد من همون اول اومد بهم همه چیزو گفت  در صورتی که بهش گفته بودم من فوق العاده حساسم نگ ...

خیلی اشتباه کرد خییییییییلی

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞

دختره با کی ازدواج کرد؟ شوهرش شبیه خودشه؟ 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
خیلی اشتباه کرد خییییییییلی

اره واقعا من خیلی حساسم خودمم دوست پسر نداشتم 

بعد این اومد همه چیزو با جزئیات گفت 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

پیله ات را بگشا تو به اندازه پروانه شدن زیبایی 🦋

همونطور برا دخترا خواستگار میاد پسرها هم میرن خواستگاری 

الان مهم هست که تو رو انتخاب کرده الکی زندگی تو خراب نکن با فکرای پوچ

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2706