2737
2739
عنوان

سندروم روده تحریک پذیر

121 بازدید | 10 پست

خانوما،کسی سندروم روده تحریک پذیر IBS داشته که تونسته باشه درمانش کنه؟ چه داروهایی مصرف کردین که بهتر شدین و پرهیز و رژیم  غذاییتون چیا بوده؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دکتر که به من گفت درمانی نداره فقط باید کنترلش کرد

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
2728

تو طب سنتی قابل درمانه 

روده تحریک پذیر به دلیل سردیه روده هاس

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
دکتر که به من گفت درمانی نداره فقط باید کنترلش کرد

دکتر به منم همینو گفت، من خیلی علایمم شدید نبود فقط یه شکم باد کرده بزرگ داشتم خیلی ناراحتم می کرد، الان دو هفته ست خیلی سیستم گوارشم بهم ریخته می خوام برم متخصص گوارش دیگه مرتب تحت نظر باشم، خیلی دارم اذیت میشم.

دکتر به منم همینو گفت، من خیلی علایمم شدید نبود فقط یه شکم باد کرده بزرگ داشتم خیلی ناراحتم می کرد، ...

اره واقعا اذیت کنندس،گلاب به روت من دیگه دستشویی رفتن عادی یادم رفته یا اسهالم یا یبوست

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
2738
دقیقا، وقتی بیرونم خیلی اذیت میشم.

اره سخته یه بیماری مزمن رومخه

مامانمم همینو میگه... منم طبعم بلغمیه، دکتر طب سنتی خوب میشناسین مشکلات گوارش رو درمان کنه؟

دکتر صادقی منش اگه خواستین شماره منشیشو میدم 

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺