2737
2734
عنوان

بیاین یکم نصیحتم کنین😐

143 بازدید | 16 پست

سلام من دختری ام که پارسال کامل مجازی درس خوندم و صفرم امسالم دوازدهمم چند ماه فقط تا کنکور مونده و من اندازه نخود حالیم نیس یه عالم کتاب تست مونده رو دستم تا کلاس دهم وقبل کرونا از درسم راضی بودم بعد دیگ درسو بوسیدم گزاشتم کنار خانوادم که میگن درس بخون ولی اصلا دلشو ندارم و دوست دارم ازدوااج کنم و خواستگارم ندارم اهل رل به هیچ عنوان نیستم راستی امتحانای ترم دعا می کنم فقط پاس شم ولی عاشق مدرسه و معلمام هستم و حس می کنم تو مدرسع حالم خیلی خوبه و آدم اجتماعی هستم ولی دوست دارم ازدواج کنم و اصلا موندم چه کنم😐

درستو بخون...

به مردا محبت نکنید هار میشن احترامشون نزارین فکر میکنن کی هستن...کاربری اولم سال galiver96.....کاربری دومم بانو درستکار ..دوتا کاربری تعلیق شده من نتیجه زدن حرف حقه ،،،حرف حق بزنی تعلیق میشی !!!!قوانین این روزها...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باور کن ازدواج چیز خیلی توپی نیست که بخاطرش درس نخونی 

این روزا مهمترین روزای عمرت هستن سعی کن یه جوری باشی که در آینده حسرت نخوری 

توهرتاپیکی غلط املایی ببینم  تذکر میدم  لطفا ناراحت نشین دوستای گلم 😍😍😍😍😍😍
2740
برای چی دوست داری ازدواج کنی؟

برای تکامل دین و آرامش.

بسیار جمله کلیشه ای😂

لطفا یه ❤صلوات❤ واسه سلامتی‌ تو دلیم بفرستید😘تودلیه نازم به دنیا اومد و دنیامون صورتی شد😍😍اسرا خانم دلبر مامان بابا خوش اومدی به زندگی❤امروز ۱۲ روزه که دارمت❤دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍💗💗💗امروز واکسن چهارماهگیتو زدم گل مامان.۱۴۰۲.۱۲.۵....عشق مامان الان که دارم اینو مینویسم تو بغلم خوابت برده.امروز  کنارت یه لحظه خوابم برد وقتی بیدارشدم دیدم پیشم نیستی. یهو نگاه کردم دیدم اووووو رفتی زیر جا کفشی و به مامان میخندی😅😘دورت بگردم من.امروز ۴۰۳.۱.۲۲ هست و اولین نوروزی بود ک کنارمی خیلی دوست دارم مامان❤😇