2737
2739
عنوان

واقعا چرا همه از تجربی میترسونن منو؟! واقعا چرا؟؟؟؟!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 633 بازدید | 63 پست
به سلامتی😍😍 چه رشته ای میخوای قبول شی؟🥰

من یکی از پیراپزشکی ها شهید بهشتی قبول شدم امسال

یه کاربر خاموش که بعداز2.3سال عضو شده  دیگه خیلی هاتونو میشناسم و دیدم ت خیلی از تاپیکای جنجالی هم بودم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😂🤭 علاقه داشتی یا به اجبار رفتی؟!

علاقه داشتم عین تو عاشق کار ش بودم میخواستم پرستاربشم اما هیچ عنی نشدم 

اون کاربر گیس_فلفل حرف دلمو زد گفته بود اگه با مهربونی کامنت بذاری برام منم 4برابر مهربونتر جوابتو میدم اگه بد جواب بدی منم4برابر بدتر جوابتو میدم😎
2740
تو چرا حرفه دیگران برات اهمیت داره؟  مهم خودتی همه چی سخته فقط تجربی نیس ک

آخه انقدر که میگن سخته و ما هیچی نشدم منم میترسم برم گیر کنم پشیمون شم اصن دیگه نمیدونم علاقه دارم یا ن دیوونت شدم اه😐

ماهایی که بابای پولدار نداشتیم از بچگی یاد گرفتیم قیدِ خیلی‌چیزارو بزنیم😊
آخه انقدر که میگن سخته و ما هیچی نشدم منم میترسم برم گیر کنم پشیمون شم اصن دیگه نمیدونم علاقه دارم ی ...

گیر ک نمیکنی اما خودت واقعا دوس داری یا ن؟ 

پسرا رو مخن اره.
گیر ک نمیکنی اما خودت واقعا دوس داری یا ن؟ 

ببین راستش من تقریبا خنثی م😂 مثلا اگه یکی مرتب بیاد راجع به انسانی بگه عاشق انسانی بشم فردا پس فرداش راجع به ریاضی تجربی و... بگه عاشق اون میشم😐 ولی یه کوچولو تجربی از بقیه بیشتر دوس دارم اللخصوص شغل هاشو و اینکه خانوادمم حمایتم میکنن کلا منظورم اینه اگه چیزیو انتخاب کردم همه تلاشمو میکنم دوس دارم بهترین باشم

ماهایی که بابای پولدار نداشتیم از بچگی یاد گرفتیم قیدِ خیلی‌چیزارو بزنیم😊
دلیلشو نمیدونی؟!😥

شرایط سخت بود رقابت زیاد بود تو کلاس‌مون معدل20مون قبول نشد ته دلتو خالی نمیکنم اما میگم حرف این مشاورای درسی رو گوش نده اونا تو فکر جیب خودشونن ب خودت نگا کن ببین میتونی ی راه سختو شروع کنی یانه البته تنها علاقه کافیه نیس مثلا من علاقه دارم الان به پورش داشته باشم😂بستگی ب خودت داره بهرحال امیدوارم تو عین من نشی ک هبچ عنی نشدم یه عنی بشی😂😂😂

اون کاربر گیس_فلفل حرف دلمو زد گفته بود اگه با مهربونی کامنت بذاری برام منم 4برابر مهربونتر جوابتو میدم اگه بد جواب بدی منم4برابر بدتر جوابتو میدم😎
ببین راستش من تقریبا خنثی م😂 مثلا اگه یکی مرتب بیاد راجع به انسانی بگه عاشق انسانی بشم فردا پس فردا ...

تو کدوم بهتری؟ 

ببین همین که تجربیو دوس داری پشتکارم داری برو تجربی ب چیزه دیگ فک نکن

پسرا رو مخن اره.
2706