2737
2734
عنوان

صابون تریاک

84 بازدید | 3 پست

باعث اعتیاد ک نمیشه؟؟کسی استفاده کرده؟

امضامو میخونی برام دعا کن❤خیلی نیاز دارم که امسال کنکور قبول بشم..از لحاظ روحی خیلی خسته شدم و سختی‌های زیادی دارم میکشم دعا کنید امسال نتیجه کنکورم خوب بشه و برم دانشگاه و آینده خوبی داشته باشم😥🖤
نه ولی من سردرد شدید شدم باهاش خیلی بوداره شدید

مرسی

امضامو میخونی برام دعا کن❤خیلی نیاز دارم که امسال کنکور قبول بشم..از لحاظ روحی خیلی خسته شدم و سختی‌های زیادی دارم میکشم دعا کنید امسال نتیجه کنکورم خوب بشه و برم دانشگاه و آینده خوبی داشته باشم😥🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اونجا حسابی تایپ کردم، قفل بود. 

اینجا برات گذاشتم

ببین کلا اکراین پایگاه نظامی آمریکا هست. یه جورایی مستعمره هست. آمریکا و روسیه دو تا ابرقدرتن دشمن هم. خب؟؟؟ حالا اگه آنلاین عضو ناتو میشد اولین اتفاق که نیفتاد کل کشورهای عضو ناتو وظیفه داشتند با کوچکترین تحرک روسیه در حمایت از آنلاین وارد جنگ شن و اطلاع از تا تعهد دیگه. یعنی عملا آمریکا میومد بغل دست روسیه چادر میزد و این بزرگترین تهدید برای روسیه بود. حالا روسیه آنلاین رو گرفت که نتونه عضو ناتو بشه و کاملا هم حق داشته. الان اسرائیل توی امارات و گرجستان بغل دست ایران پایگاه زده. بغل مرز ایران. به راحتی دارن ایران رو رصد میکنن. روسیه رسما پایگاه اروپا و آمریکا رو ازشون گرفت. ای کاش اینایی که اینجوری واسه اکراین یقه جر میدن، میدونستن همین اکراین ۵۰۰۰سرباز تحت اختیار آمریکا برای نابودی و عراق و افغانستان قرار داد. عشقم متوجه شدی قضیه از چه قراره؟

2728